Mamy przyjemność powitać Państwa na naszej nowej stronie internetowej.

Jako firma Wenteo, dawniej Solar Plus, przygotowaliśmy zupełnie nową stronę działającą pod nowym adresem www.wenteo.pl. W obecnym serwisie czeka na Państwa nowa struktura układu treści i szata graficzna, spójna z naszym aktualnym wizerunkiem. Jest to profesjonalna wizytówka firmy, zawierająca informacje zarówno na temat firmy i jej bieżących działań, jak i oferowanych produktach i rozwiązaniach dostępnych w firmie Wenteo. Chcemy rozpowszechniać i utrwalać nowy wizerunek firmy, jako Centrum Dystrybucji Wentylacji.

Nowa platforma internetowa zaprojektowana jest zgodnie z aktualnymi trendami. Responsywny układ, intuicyjna nawigacja, nowoczesny interfejs zapewnia przejrzystość i czytelność strony, co wpływa na wysoki standard obsługi, a także przydatność i pomoc w codziennym użytkowaniu. Serwis zawiera uporządkowane treści i funkcjonalne narzędzia, służące usprawnieniu komunikacji między klientami, a naszą firmą.

Strona powiązana jest z naszą platformą sprzedażową B2B, która po założeniu Indywidualnego Konta Klienta, w łatwy i szybki sposób umożliwia składanie zamówień i dokonywanie zakupów.

Mamy nadzieję, że nowa strona przypadnie Państwu do gustu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.wenteo.pl oraz już wkrótce do korzystania ze Strefy Instalatora B2B.