Maty Klimafix i Alu Lamella w atrakcyjnych cenach!

Sprawdź naszą ofertę na zakup mat do izolacji instalacji. Oferta cenowa obowiązuje tylko w Strefie Instalatora B2B. Aby sprawdzić szczegóły zaloguj się na swoim Indywidualnym Koncie Klienta lub zarejestruj się w naszej Strefie Instalatora B2B.

Maty Alu Lamella Mat są przeznaczone do izolacji termicznej i przeciwkondensacyjnej kanałów wentylacyjnych wewnątrz budynków, powierzchni płaskich oraz cylindrycznych (w układach zarówno pionowych, jak i poziomych), gdzie temperatura medium nie przekracza 250°C. Maty ALU LAMELLA MAT mogą być stosowane również jako izolacja akustyczna mocowana na zewnętrznej powierzchni kanałów.

Samoprzylepne maty KLIMAFIX przeznaczone są do izolacji termicznej i przeciwkondensacyjnej powierzchni płaskich oraz cylindrycznych z blachy stalowej, w układach zarówno poziomych, jak i pionowych. Maty lamelowe mają jednostronną okładzinę ze zbrojonej folii aluminiowej. KLIMAFIX wyróżnia się fabrycznie nałożoną warstwą kleju na całej powierzchni, która jest zabezpieczona łatwą do usunięcia przed montażem i przyjazną dla środowiska folią PE. KLIMAFIX  jest polecany do izolowania elementów o temperaturze medium nieprzekraczającej 50 °C.

Oferta jest ważna do 30 maja lub do wyczerpania zapasów.

Pamiętaj, że kupując w Strefie Instalatora B2B otrzymujesz dodatkowo transport gratis!

Do pobrania
Klimafix
Alu Lamella