Gazele biznesu 2021

Logo Gazele Biznesu 2021

Gazele Biznesu to najstarszy, najpopularniejszy i najbardziej wiarygodny ranking małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Nieprzerwanie od 2000 roku organizuje go „Puls Biznesu”, realizując tym samym misję wspierania przedsiębiorczości.

Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich przedsiębiorstw. Co najważniejsze nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentne.

Mamy ogromną przyjemność ponownie uzyskać to prestiżowe wyróżnienie.

Tytuł Gazeli Biznesu to przede wszystkim znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Każdy z Laureatów może pochwalić się m.in. wzrostem sprzedaży, a co za tym idzie – zysku.

Warto wiedzieć, że podstawą do przyznania Gazeli Biznesu są rankingi sporządzane rokrocznie przez dzienniki ekonomiczne szwedzkiej grupy Bonnier Press Group.

Kryteria konkursu są czytelne i niezmienne, dzięki temu świadczą o jego wiarygodności.

Istotnym faktem jest również to, że o przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

Celem rankingu jest wskazanie i wyróżnienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Każde wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację przedsiębiorstwa i jego wiarygodność.

Obecność w tak prestiżowym gronie laureatów Gazeli Biznesu daje nam ogromną satysfakcję i szczególną motywację do przyszłych działań!