Relacja – TARGI ENEX 2023

W minionym tygodniu odbyła się jedna z najważniejszych imprez branżowych w Polsce – 25. Międzynarodowe Targi Enex. Kielce, stolica województwa świętokrzyskiego, stały się mekką dla prawie 20 tysięcy entuzjastów energii odnawialnej i ekologii. Nic dziwnego, że tak wielu odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy, zgromadziło się w jednym miejscu, by poznać najnowsze technologie w dziedzinie oszczędzania energii.  

Jako Wenteo również uczestniczyliśmy w tym wyjątkowym wydarzeniu. To była doskonała okazja, by spotkać się z naszymi partnerami biznesowymi, ale też przyjrzeć się bliżej ofertom firm, które dystrybuujemy, takim jak Panasonic, Kaisai czy Haier.  

Co ciekawe, zauważyliśmy pewien nowy trend w branży klimatyzacyjnej – jednostki wewnętrzne w kolorze czarnym! Oprócz estetycznego aspektu, nowe modele zapewniają lepsze parametry pracy w zakresie ogrzewania, oczyszczają powietrze i są łatwiejsze w serwisowaniu. 

Targi Enex to zawsze okazja do poznania najnowszych osiągnięć w dziedzinie energii odnawialnej i ekologii. Z roku na rok, coraz więcej osób jest zainteresowanych tym tematem, co widać po rekordowej frekwencji tegorocznej edycji. Dla Nas to kolejne udane wydarzenie, a dla naszych klientów – gwarancja, że oferowane przez nas produkty i rozwiązania są na wysokim, światowym poziomie.