Nowa linia produktów w ofercie KAISAI – Arctic Power pompy ciepła o dużej mocy!

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą firmy KAISAI – pompy ciepła Arctic Power o mocy grzewczej 65 i 110 kW. To dedykowane modele, które idealnie sprawdzą się w dużych obiektach mieszkalnych, przemysłowych, handlowych oraz budynkach służby zdrowia.

Pompy ciepła Arctic Power są idealnym rozwiązaniem zarówno dla nowych budynków, jak i przy modernizacji istniejących instalacji, w tym również z tradycyjnymi grzejnikami. Dzięki możliwości łączenia w kaskady nawet do 16 urządzeń, uzyskujemy sumaryczną moc grzewczą dla pompy 65 kW wynoszącą 1040 kW, a dla 110 kW – 1760 kW. Przy zastosowaniu systemu BMS możliwe jest połączenie do 256 urządzeń, co czyni z serii Arctic Power idealne rozwiązanie dla dużych, wieloetapowych projektów.

Seria Arctic Power zapewnia możliwość jednofunkcyjnej pracy w trybie ogrzewania lub chłodzenia z priorytetem ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo, oferuje szereg funkcji zwiększających komfort użytkowania, w tym wygodne możliwości sterowania i poziomy dostępu.

W pompach Arctic Power zastosowany został innowacyjny system EVI, który nie tylko wpływa na poprawę zakresu pracy urządzenia, ale także zwiększa wydajność grzewczą i sprawność, zwłaszcza w niższych zakresach temperatury zewnętrznej (do -25°C).

Na uwagę zasługuje również elektroniczny sterownik mikroprocesorowy z wyświetlaczem, który pozwala na pełną optymalizację pracy urządzenia, podgląd i konfigurację parametrów pracy, a także możliwość podłączenia do BMS poprzez Modbus RTU.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą pomp ciepła Arctic Power i do wykorzystania jej w swoim projekcie.

Pompy ciepła KAISAI Arctic Power będą niebawem dostępne w  naszych magazynach!