Klimatyzator Gree Clivia w wersji Satin Black

Przełom w Klimatyzacji

Klimatyzator Gree Clivia to absolutna nowość w ofercie Gree i prawdziwy przełom w dziedzinie klimatyzacji. Dzięki zaawansowanej technologii i wbudowanej sztucznej inteligencji, Clivia nie tylko spełnia oczekiwania użytkowników, ale także wspólnie z nimi projektuje idealny komfort życia. To urządzenie oferuje niezrównane możliwości i funkcje, które czynią go liderem na rynku.

Nowoczesne Funkcje i Technologie

Kontrola Wilgotności

Clivia zapewnia inteligentną kontrolę wilgotności w pomieszczeniu, utrzymując ją na optymalnym poziomie. Dzięki temu Twoja skóra pozostaje nawilżona, a powietrze świeże i zdrowe. Dodatkowo, funkcja ciągłego osuszania eliminuje potrzebę posiadania oddzielnego pomieszczenia do suszenia ubrań.

Energooszczędność

Technologia G-AI zastosowana w klimatyzatorze Clivia pozwala na oszczędność aż do 10% energii rocznie, co potwierdza międzynarodowy certyfikat Intertek. Algorytm sztucznej inteligencji dynamicznie zarządza trybami pracy, aby wybrać najbardziej energooszczędne ustawienia, zapewniając jednocześnie maksymalny komfort użytkowania.

Wielowymiarowa Ochrona Zdrowia

Clivia dba o zdrowie użytkowników na trzy różne sposoby. Standardowy filtr siatkowy oraz opcjonalne filtry wyłapują duże zanieczyszczenia, takie jak kurz i pyły. Jonizator powietrza zwalcza drobnoustroje, a lampa LED UVC sterylizuje powietrze, eliminując bakterie, wirusy, pleśń i inne mikroorganizmy.

Innowacyjne Sterowanie

Dzięki możliwości zdalnego sterowania przez Wi-Fi, użytkownik może kontrolować klimatyzator z dowolnego miejsca za pomocą smartfona lub tableta. Dodatkowo, opcjonalne sterowniki naścienne i centralne pozwalają na jeszcze bardziej komfortowe zarządzanie urządzeniem.

Komfort i Spokój

Cicha Praca

Klimatyzator Clivia działa niezwykle cicho, zapewniając spokojny sen i harmonię domowników. Tryb nocny jednostki zewnętrznej redukuje hałas do minimum, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących ciszę i spokój.

Odczyt Temperatury z Pilota

Clivia wyposażona jest w funkcję odczytu temperatury z czujnika umieszczonego w pilocie, co pozwala na dokładne monitorowanie i utrzymanie pożądanej temperatury w pomieszczeniu.

Regulacja Żaluzji

Automatyczna regulacja pionowych i poziomych żaluzji zapewnia równomierne rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania.

Efektywna Praca

Technologia Inwerterowa

Dzięki technologii inwerterowej, klimatyzator Clivia precyzyjnie utrzymuje zadaną temperaturę, jednocześnie oszczędzając energię. Tryb turbo umożliwia szybkie osiągnięcie pożądanej temperatury, a funkcja oszczędzania energii minimalizuje pobór prądu.

Funkcje Grzewcze

Klimatyzator Clivia wyposażony jest w funkcję podgrzewania sprężarki i tacy skroplin, co zapewnia jego efektywne działanie nawet w najchłodniejsze dni. Funkcja gorącego startu eliminuje powiewy zimnego powietrza na początku pracy w trybie grzania, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania.

Zdrowie i Higiena

Oczyszczanie Powietrza

Jonizator powietrza oraz opcjonalne filtry skutecznie zwalczają drobnoustroje, zapewniając czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniu. Funkcja autoosuszania i samooczyszczania wymiennika wewnętrznego ogranicza rozwój drobnoustrojów, co jest kluczowe dla utrzymania higieny.

Technologia LED UV

Dzięki technologii LED UV, klimatyzator Clivia skutecznie eliminuje do 99,99% wirusów i bakterii, zapewniając zdrowe środowisko w Twoim domu.

Inteligentne Funkcje

Autodiagnoza i Auto Restart

Clivia posiada funkcję samodiagnozy błędów i usterek, co pozwala na szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów. Funkcja auto restartu umożliwia powrót do wcześniejszego stanu pracy po zaniku zasilania, co zwiększa niezawodność urządzenia.

Inteligentne Odszranianie

Automatyczne odszranianie jednostki zewnętrznej w trybie grzania zapewnia nieprzerwaną i efektywną pracę klimatyzatora nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Sterowanie i Personalizacja

Regulator Czasowy

Funkcja regulatora czasowego umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie urządzenia w wybranym okresie dobowym lub tygodniowym, co pozwala na dostosowanie pracy klimatyzatora do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Pilot Bezprzewodowy i Sterowanie BMS

Pilot bezprzewodowy zapewnia wygodne sterowanie urządzeniem, a możliwość podłączenia klimatyzatora do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem (BMS) umożliwia kompleksowe zarządzanie klimatem w całym domu.

Nowy Design

Od maja 2024 roku, klimatyzator Clivia dostępny będzie w nowym, eleganckim wykończeniu Satin Black, oferując tym samym aż cztery warianty kolorystyczne, które doskonale wpasują się w każde wnętrze.

Klimatyzator Gree Clivia to doskonałe połączenie innowacyjnych technologii, komfortu i eleganckiego designu. Dzięki zaawansowanym funkcjom i inteligentnym rozwiązaniom, Clivia zapewnia idealne warunki klimatyczne w Twoim domu przez cały rok.

Chcesz kupić klimatyzator Clivia?
Zamów w B2B lub u handlowca Wenteo.