Klimatyzator ścienny Airy marki GREE – Innowacja i komfort dla każdego wnętrza

Nowoczesny design i zaawansowana technologia 

Klimatyzator ścienny Airy marki GREE to doskonałe połączenie funkcjonalności i stylu. Dostępny w czterech eleganckich kolorach – Dark, Champagne, Silver oraz White – Airy wpasuje się w każde wnętrze, dodając mu nowoczesnego charakteru. Wyjątkowy design urządzenia to jednak tylko początek jego zalet.

Innowacyjne technologie dla Twojej wygody

Klimatyzator Airy jest wyposażony w zaawansowaną technologię hybrydowego odszraniania (HDT), która zapewnia bezpieczną i stabilną pracę systemu nawet w ekstremalnych warunkach. Dzięki tej technologii urządzenie może działać bez przerwy w trybie ogrzewania nawet do 10 godzin, a średni czas odszraniania został skrócony do 2-3 minut.

Inteligentne oszczędzanie energii

Dzięki technologii G-AI Plus 2.0, klimatyzator Airy może zaoszczędzić aż do 24% energii. Algorytm sztucznej inteligencji analizuje różne czynniki, takie jak powierzchnia pomieszczenia, obciążenie cieplne czy nasłonecznienie, i automatycznie dostosowuje parametry pracy urządzenia, zapewniając maksymalny komfort przy minimalnym zużyciu energii.

Komfort użytkowania

Klimatyzator Airy oferuje szereg funkcji zwiększających komfort użytkowania. Cicha praca, tryb turbo, 7 biegów wentylatora, trzy tryby snu oraz możliwość ustawienia pionowej i poziomej żaluzji to tylko niektóre z nich. Dodatkowo, funkcja odczytu temperatury z pilota oraz utrzymanie temperatury w nieużywanym pomieszczeniu na poziomie 8°C sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest wyjątkowo wygodne.

Efektywność pracy

Technologia inwerterowa zastosowana w klimatyzatorze Airy pozwala na dokładniejsze utrzymywanie zadanej temperatury i oszczędność energii. Urządzenie wyposażone jest także w funkcję podgrzewania sprężarki i tacy skroplin, co zapewnia jego niezawodność nawet w niskich temperaturach.

Zdrowe powietrze

Klimatyzator Airy dba również o jakość powietrza w pomieszczeniu. Dzięki wbudowanemu jonizatorowi powietrza oraz możliwości doposażenia urządzenia w opcjonalne filtry powietrza, użytkownicy mogą cieszyć się czystym i zdrowym powietrzem. Funkcje autoosuszania i samooczyszczania wewnętrznej jednostki klimatyzatora ograniczają rozwój drobnoustrojów, a promienie UV LED eliminują wirusy i bakterie z wysoką skutecznością.

Inteligentne sterowanie

Klimatyzator Airy oferuje szerokie możliwości sterowania – od tradycyjnego pilota bezprzewodowego, poprzez sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, aż po możliwość integracji z systemem inteligentnego zarządzania budynkiem (BMS). Opcjonalne sterowniki naścienne oraz funkcje regulatorów czasowych umożliwiają jeszcze bardziej precyzyjne dostosowanie pracy urządzenia do potrzeb użytkowników.

Klimatyzator ścienny Airy marki GREE to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wydajnego, energooszczędnego i stylowego urządzenia klimatyzacyjnego. Dzięki zaawansowanym technologiom i licznym funkcjom, Airy zapewnia maksymalny komfort użytkowania, jednocześnie dbając o środowisko naturalne. Wprowadź nowoczesność i wygodę do swojego wnętrza z klimatyzatorem Airy od GREE.

Chcesz kupić klimatyzator Airy? Zamów w B2B lub u handlowca Wenteo