Klimatyzacja

Klimatyzacja sama w sobie jest procesem mającym na celu utrzymanie zadanych warunków klimatycznych (temperatury oraz wilgotności). Proces zapewnia przyjemne warunki do pacy i funkcjonowania człowieka lub określonego procesu przemysłowego. W Wenteo oferujemy wysokiej jakości klimatyzatory od renomowanych producentów oraz dystrybutorów dla instalatorów.

Montaż klimatyzacji to rosnący trend w nowoczesnym budownictwie mieszkalnym i standard w obiektach użyteczności publicznej (biura, urzędy, hotele, restauracje, sklepy itd.). W Wenteo posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oferty urządzeń do klimatyzacji dla instalatorów. Stale poszukujemy nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które nie tylko będą dawały Wam nieograniczone możliwości w montażu, ale również zapewnią idealny komfort przebywania w klimatyzowanym pomieszczeniu użytkownikom.

Dlaczego warto nawiązać z nami stałą współpracę? Dla instalatorów posiadamy bogatą ofertę klimatyzatorów, ale to nie wszystko. Współpraca z nami to możliwość skorzystania z licznych benefitów w postaci stałych rabatów, darmowej i szybkiej realizacji dostawy, szkoleń dla pracowników oraz możliwość skorzystania z licznych innych korzyści. Zainteresowany? Koniecznie skontaktuj się z nami i poznaj wszystkie możliwości.

Nasi Dostawcy

Klimatyzator do domu, do mieszkania, pokojowy – dla klienta B2C

Rozwój technologii i spadek cen klimatyzacji wpłynął na wzrost popularności urządzeń montowanych w obiektach mieszkalnych. Klimatyzatory do domu i do mieszkania to najlepszy i najskuteczniejszy sposób radzenia sobie z upałami.

W ofercie Wenteo posiadamy bogatą i sprawdzoną ofertę klimatyzatorów z przeznaczeniem do obiektów mieszkalnych. Bez wątpienia najpopularniejszymi urządzeniami klimatyzacyjnymi w mieszkaniach oraz w domach jednorodzinnych są urządzenia typu split. Umożliwiają schłodzanie powietrza w określonej przestrzeni mieszkalnej. Klimatyzator typu spli składa się z jednostki zewnętrznej i wewnętrznej, które są ze sobą połączone.

Rozbudowaną opcją są bez wątpienia urządzenia multisplit, które umożliwiają podłączenie do jednego urządzenia zewnętrznego, kilku jednostek wewnętrznych. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania można schłodzić więcej, niż jedno pomieszczenie w budynku. Ich niewątpliwym atutem jest ulokowanie urządzeń emitujących jakikolwiek dźwięk na zewnątrz. Zapewniając tym samym komfort użytkowania domownikom.

Klimatyzatory do zastosowań komercyjnych

Klimatyzatory do zastosowań komercyjnych w ofercie Wenteo to urządzenia dedykowane do takich obiektów jak: sklepy, biura, firmy, urzędy, hotele, restauracje, obiekty sportowe oraz inne obiekty użyteczności publicznej. Przy tego typu obiektach niezbędna jest zwiększona wydajność pracy klimatyzatorów komercyjnych oraz cechy zapewniające komfort przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach. Chodzi tutaj o głośność pracy urządzenia oraz o jego wygląd. Różnorodność urządzeń w ofercie Wenteo pozwala dostosować rodzaj systemu do każdych warunków.

Klimatyzatory kasetonowe do zastosowań komercyjnych dedykowane do sklepów, biur, restauracji, obiektów oraz obiektów z podwieszanym sufitem. Charakteryzują się rozprowadzaniem powietrza we wszystkie strony pomieszczenia, szerokim zastosowaniem, niskim poziomem hałasu oraz łatwym kamuflażem.

Klimatyzatory przypodłogowo–podsufitowe do zastosowań komercyjnych to wszechstronne urządzenia, które doskonale sprawdzą się w sklepach, biurach, lokalach usługowych oraz gastronomicznych. Charakteryzują się bardzo długim zasięgiem rozprowadzania powietrza, cichą i energooszczędną pracą, a nowoczesny design dopasuje się do każdej aranżacji.

Klimatyzatory kanałowe do zastosowań komercyjnych dedykowane przeważnie dla obiektów przemysłowych oraz biur. Urządzenia chowane w przestrzeni międzysufitowej, pod podłogą lub w pomieszczeniu technicznych. Ponadto charakteryzując się bardzo dobrymi parametrami pracy, niewidocznym montażem oraz rozbudowaną automatyką sterującą.

System Multi Split do zastosowań komercyjnych to szeroki zakres zastosowań. Możliwość łączenia kilku jednostek wewnętrznych z jedną jednostką zewnętrzną. Do tego duży zakres konfiguracji, energooszczędna praca i niski poziom hałasu.

To nie wszystkie rozwiązania, które przygotowaliśmy dla instalatorów urządzeń klimatyzacyjnych w obiektach komercyjnych. Poznaj nas i nasze możliwości.

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.