Klimatyzatory przenośne Gree

Mobilne klimatyzatory przenośne Gree dedykowane są dla małych i średnich przestrzeni. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy z przyczyn technicznych zmuszeni są zrezygnować z instalacji klimatyzatorów stacjonarnych typu split. Producent Gree stworzył urządzenia zapewniające efektywne rozprowadzenie powietrza po całym pomieszczeniu. Dzięki czemu schłodzone lub ogrzane powietrze dotrze do najtrudniej osiągalnych miejsc.

Kompaktowy rozmiar i wszechstronne wykorzystanie

Klimatyzatory przenośne Gree charakteryzuje kompaktowy rozmiar, dzięki któremu bez większych problemów może zostać ulokowany zarówno większych, jak i mniejszych pomieszczeniach. Jego mobilność i kompaktowość w żaden sposób nie obniża walorów użytkowych, a unikalny i nowoczesny design docenią najbardziej wymagający użytkownicy.

Nowoczesne rozwiązania w klimatyzacji

Każdy użytkownik doceni klimatyzatory przenośne Gree za ponadprzeciętne rozwiązania technologiczne. Mnogość funkcji i możliwości sprawia, że mamy do czynienia z urządzeniem skrojonym pod potrzeby każdego użytkownika. Ich zaletą jest szeroki kąt nawiewu zapewniający efektywne rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu.

Naturalny czynnik chłodniczy w trosce o środowisko

Klimatyzatory przenośne od Gree wyposażone są w naturalne czynniki chłodnicze. Odznaczają się znacznie niższym współczynnikiem tworzenia efektu cieplarnianego. Są przy tym nietoksyczny i bezpieczny dla warstwy ozonowej. 

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.


    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wenteo Sp. z o.o. udostępnionych powyżej moich danych osobowych zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI