Oczyszczacze powietrza Gree – zadbaj o swoje zdrowie

Zadbaj o swoje zdrowie z urządzeniami do oczyszczania powietrza w Twoim domu. Oczyszczacze powietrza Gree każdego dnia będą walczyły ze smogiem, alergenami i bakteriami, które moją pojawić się w Twoich wnętrzach. Wysoko wydajne urządzenia zapewnią świeże powietrze Tobie i Twoim bliskim, a dzięki temu będziesz spokojny o swoje zdrowie o każdej porze roku.

Kontrola jakości powietrza

Oczyszczacze powietrza Gree stale monitorują jakość powietrza wokół Twojego otoczenia. Urządzenia posiadają kolorystyczne wskaźniki, dzięki którym bez problemu odczytasz zebrane informacje. Ponadto oczyszczacze wyposażone zostały w wygodne panele sterujące oraz czytelne wskaźniki ilości pyłów PM2,5.

Nowoczesny styl i elegancja

Wysokowydajne oczyszczacze zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Nowoczesny design i styl bryły bez problemu wpasuje się w nowoczesne wnętrza urządzone ze smakiem. 

Matowa obudowa, opływowe kształty oraz dekoracyjne wstawki w kolorze szampańskiego złota – oczyszczacz Eagle wspaniale wkomponuje się w każdą aranżację wnętrza. Z kolei elegancki czarny korpus oraz stylowe wykończenia oczyszczacza Quadro UV wspaniale wpiszą się w nowoczesne i minimalistyczne wnętrza osób ceniących klasyczny design.

Niezawodne i niezauważalne w czasie swojej pracy

Producent informuje, że oczyszczacze powietrza Gree zapewniają nawet do 99.9% skuteczności filtracji powietrza. Specjalne kratki nawiewowe oczyszczaczy powietrza redukuje opór przepływu, dzięki czemu ilość przepływającego powietrza jest wyższa, a głośność pracy niższa. W trybie snu oczyszczacz powietrza wytwarza rekordowo niski poziom hałasu.

Ciesz się świeżym powietrzem przez cały rok

Oczyszczacze powietrza Gree to gwarancja czystego powietrza przez cały rok. W ofercie Wenteo posiadamy oczyszczacze wyposażone w zintegrowane filtry węglowe, HPAC, HEPA, a także urządzenia wyposażone w technologię lamp UV gwarantującą najbardziej skuteczną sterylizację powietrza.

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.


    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wenteo Sp. z o.o. udostępnionych powyżej moich danych osobowych zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI