Systemy klimatyzacji U-Match dla różnego rodzaju pomieszczeń

Systemy klimatyzacji U-Match są najbardziej wydajne przy niewielkich instalacjach dla małych, średnich i dużych pomieszczeń. Można o nich powiedzieć, że są idealnymi rozwiązaniami dla bardzo wymagających klientów.

Klimatyzacja Gree U-MATCH to lekkie urządzenia o przeznaczeniu komercyjnym. Dedykowane dla biur, sklepów i lokali biznesowych wymagających większej wydajności klimatyzacji. Dzięki szerokiemu zakresowi wydajności od 3,5 do 16 kW mogą one obsługiwać zarówno niewielkie, jak i duże pomieszczenia.

Instalacja w układzie 1:1

Klimatyzatory U-MATCH od Gree to 1 jednostka wewnętrzna i 1 jednostka zewnętrza – układ instalacji 1:1. Pomimo to, są to niezwykle lekkie systemy o bardzo dużych wydajnościach.

Dzięki trzem typom klimatyzatorów Gree kompatybilnych z systemami U-MATCH, szerokim zakresom mocy (do 16 kW), długim instalacjom oraz bogatym możliwościom sterowania, klimatyzatory U-Match świetnie sprawdzają się w biurach, sklepach, restauracjach oraz niedużych lokalach komercyjnych.

Duży wybór urządzeń

Seria U-MATCH od Gree oferuje 3 typy klimatyzatorów w tym systemie: klimatyzatory kasetonowe, kanałowe i przypodłogowo-sufitowe. W ofercie Wenteo posiadamy wszystkie typy jednostek, które są gwarancją jakości i niezawodności.

Klimatyzatory kasetonowe Gree, dzięki nowej konstrukcji panelu z obwodowym nawiewem 360 stopni, jeszcze lepiej rozprowadzają powietrze, co pozwala utrzymywać komfort na niespotykanym dotąd poziomie. 

Urządzenia przypodłogowo-sufitowe Gree cechuje daleki zasięg strugi nawiewanego powietrza oraz unowocześniony design. 

Klimatyzatory kanałowe Gree, dzięki możliwościom regulowania sprężu wentylatora oraz opcji podłączenia świeżego powietrza, cechuje duża uniwersalność.

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.


    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wenteo Sp. z o.o. udostępnionych powyżej moich danych osobowych zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI