Klimatyzatory Haier od wiodącego dostawcy rozwiązań z zakresu HVAC

Klimatyzatory marki Haier pochodzą od czołowego dostawcy rozwiązań z zakresu HVAC na rynku. 30-letnie doświadczenie zaowocowało wprowadzeniem na rynek urządzeń, które znalazły uznanie wśród użytkowników i instalatorów na całym świecie. Klimatyzatory Haier przystosowane są do wszystkich aktualnych zaleceń Unii Europejskiej dotyczących ochrony środowiska. Wykorzystywany jest w nich chociażby czynnik chłodniczy R32 oraz ich praca oparta jest na sprężarce rotacyjnej. Efektem tego jest wydajne oraz energooszczędny sprzęt zużywający o 67% mniej prądu. W samych fabrykach producent skutecznie redukuje emisję gazów cieplarnianych. 

Firma może poszczycić się jednym z największych specjalistycznych laboratoriów na świecie o powierzchni 20 tys. m². To właśnie tam powstają inteligentne rozwiązania, które stawiają urządzenia marki Haier jako niezwykle konkurencyjne. Przykładem niech będzie nowoczesna technologia optymalizacji hałasu. Dzięki niej klimatyzatory Haier są jedynymi z najcichszych dostępnych na rynku. Oprócz tego urządzenia wyposażone są sterowanie WiFi, funkcję oczyszczania powietrza, efektywnego oszczędzania energii z czujnikiem ECO pilot. Instalatorzy docenią prostą instalację, a użytkownicy efektywną wydajność.

Klimatyzatory Haier do domu i mieszkania

Niezwykła funkcjonalność, przyjazna obsługa oraz kompaktowa i estetyczna budowa jest doceniana przez użytkowników indywidualnych. Klimatyzatory ścienne Haier doskonale odnajdują się w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Instalowane w pokojach dziennych, sypialniach oraz tam, gdzie ceniony jest komfort na najwyższym poziomie. Klimatyzatory Haier chwalone i nagradzane są za komfort, innowacyjność i energooszczędność. 

Instalacje jednostek ściennych można przeprowadzić w domach nowych, a także w starym budownictwie. Wszystko to bez nadmiernej ingerencji w ściany, czy w suficie. Urządzenia Haier bez większego problemu zapewnią chłodzenie latem i dogrzewanie w sezonie zimowym. Klimatyzatory w domach i mieszkaniach to rosnący trend w nowoczesnym budownictwie, ale i wśród osób chcących podnieść standard komfortu posiadanego obiektu.

Urządzenia Haier coś więcej niż komfort – czyste powietrze

Współcześnie klimatyzatory Haier nie tylko przeznaczone są do zapewnienia zadanej temperatury w określonym pomieszczeniu. Urządzenia posiadają wielowarstwowe filtry węglowe, które oczyszczają powietrze z alergenów i bakterii. Tym samym mają dobry wpływ na przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach dla osób wrażliwych na kurz, pyłku i inne substancje lotne wywołujące alergię. Klimatyzatory Haier to nie tylko gwarant komfortu w postaci kontroli temperatury w pomieszczeniu, ale i skuteczny oczyszczacz powietrza. Ponadto urządzenia cechują również wysoki stopień energooszczędności oraz cicha, niezakłócająca miru domowego praca.

Nowoczesna technologia w klimatyzatorach Haier

Klimatyzatory marki Haier są połączeniem nowoczesnych funkcjonalności, intuicyjnej obsługi oraz dodatkowych systemów filtracyjnych. Z ich udziałem powietrze w pomieszczeniu nie tylko osiągnie odpowiednią temperaturę, ale również stopień nieskazitelnej czystości. Ponadprzeciętny standard użytkowania zapewniają nowoczesne funkcje. Jedną z nich jest oparta na technologii PURIFY, która zapewnia skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń z powietrza. 

Z kolei zastosowany w nowych modelach czujnik ECO skutecznie bada obecność użytkowników i działa zgodnie z ustawieniem – śledząc lub omijając osoby obecne w pomieszczeniu. Klimatyzatory Haier posiadają specjalną siatkę filtrującą IFD składającą się z blisko 7000 otworów, które służą do pochłaniania pyłu i innych zanieczyszczeń. CADR filtrów sięga nawet 300m³/h. Poznaj pełną ofertę i wybierz model spełniający oczekiwania Twojego klienta.

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.