Klimatyzatory Panasonic

Klimatyzatory marki Panasnic to niezwykle efektywne urządzenia, poprawiające komfort życia ich użytkownikom. To połączenie w jednym  klimatyzatora, oczyszczacza i nawilżacza. System NanoeX oczyszcza powietrze za pomocą nanocząstek i zapewnia przestrzeń wolną od zarodników, wirusów i alergenów. Z kolei system Perfect Humidity Air dba, aby w pomieszczeniu utrzymywał się odpowiedni poziom wilgotności, a filtr PM2.5 niweluje kurz, spaliny i dym tytoniowy.

Wysoka efektywność energetyczna klimatyzatorów Panasonic

Wykorzystanie technologii opartej na sprężarce inwerterowej pozwala na pobór adekwatnej do potrzeb ilości czynnika chłodniczego, co przekłada się na optymalny pobór prądu. Tym samym urządzenia marki Panasonic charakteryzuje klasa efektywności energetycznej A+++ – w niektórych modelach zarówno dla chłodzenia, jak i grzania.

Rozbudowana aplikacja Comfort Cloud

Klimatyzatory Panasonic posiadają możliwość zdalnego sterowania za pomocą dedykowanej aplikacji Comfort Cloud. Wystarczy połączyć swój smartfon lub tablet z Internetem i bez problemu można skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw aplikacji oraz sterować urządzeniem z dowolnego miejsca.

Zwalczanie zanieczyszczeń z Panasonic

Urządzenia posiadają zaawansowane systemy filtracyjne, które pozwalają cieszyć się powietrzem wolnym od zanieczyszczeń. Klimatyzatory Panasonic działają w oparciu o technologię Nano, która wykorzystuje elektrostatyczne nanocząsteczki rozpylonej wody z dużą liczbą rodników OH.

Ciekawostka o technologii nanoe™ i nanoe™X od firmy Panasonic

Ciekawostka. Czy wiesz, że technologia nanoe™ i nanoe™X ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach, w Japonii m.in. wykorzystuje się ją w hotelach (ponad 5000 hoteli APA), sklepach (ponad 1400 sklepów 7-Eleven), transporcie publicznym (koleje Japan Rail(JR) East), czy seryjnie w 36 modelach luksusowej marki Lexus.

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.