Klimatyzatory ścienne Panasonic

Coraz więcej osób decyduje się na instalacje klimatyzacji w domu. Zaczynają zazwyczaj swoje poszukiwania od pytań typu: „Jaki klimatyzator najlepszy do domu?”, „klimatyzacja do domu opinie?”,” Dobry klimatyzator domowy,” czy „Klimatyzatory domowe ranking?”. Wszystko po to, by wybrać ten idealny, tylko, czy taki istnieje?

Nie ma jednego, najlepszego klimatyzatora domowego. Wybór konkretnego modelu uzależniony jest od naszych oczekiwań, zarówno co do jakości, wysokiej wydajności urządzenia, jak również wyglądu, czy szeregu dodatkowych funkcji, w tym zdalnego sterowania klimatyzatorem, czy sterowania głosem. Z pomocą przychodzi oferta marki Panasonic. Klimatyzatory na każdą potrzebę.

Domowe systemu typu Free Multi

Systemy pozwalają na podłączenie do 2 do 5 różnych jednostek wewnętrznych (naściennych, kasetonowych, kanałowych oraz konsoli podłogowych) o różnych wydajnościach. System Free Multi zapewniają wyjątkową uniwersalność i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Domowe systemu typu Multi Split

Firma Panasonic oferuje bogaty wybór rozwiązań typu Multi Split, w których jedna jednostka zewnętrzna może współpracować nawet z pięcioma jednostkami wewnętrznymi. System tego typu umożliwiają klimatyzowanie więcej niż jednego pomieszczenia.

Domowe systemu typu Split

Systemy łączące jedną jednostkę zewnętrzną z jedną jednostką wewnętrzną, umożliwiające zastosowanie różnorodnych jednostek wewnętrznych: naściennych, kasetonowych, kanałowych oraz konsoli podłogowych.

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.