Klimatyzatory przenośne dla instalatorów

Klimatyzatory przenośne (inaczej nazywane również mobilne) rekomendowane są dla małych i średnich pomieszczeń o ograniczonych obciążeniach cieplnych. Idealnie odnajdują się w lokalizacjach, gdzie nie ma możliwości trwałego montażu klimatyzatorów oraz w obiektach tymczasowych.

Mobilne klimatyzatory mają szereg właściwości, które pozwalają stawiać je na równi z klimatyzatorami trwale zamontowanymi. W niektórych sytuacjach wręcz są znacznie lepszym wyborem. Ich mobilność pozwala użytkować je w razie potrzeby, a następnie bezproblemowo schować do jakiegoś pomieszczenia, gdzie poczekają na swój czas. Klimatyzatory przenośne w ofercie Wenteo to urządzenia od topowych producentów na świecie, które sprawdziły się w najróżniejszych sytuacjach.

Klimatyzatory przenośne – mobilne rozwiązanie dla każdego

Nowoczesne klimatyzatory przenośne umożliwiają nie tylko łatwą i przyjemną obsługę, ale również wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie. Design urządzeń przypadnie do gustu najbardziej wymagającym użytkownikom. Ich elastyczność pozwala na przenoszenie ich w dowolnym momencie. W upalne dni, za dnia pomogą schłodzi salon, a w nocy zapewnią komfortowy i zdrowy sen w sypialni. Kółeczka zamontowane u podstawy urządzenia znacząco ograniczą wysiłek przy przenoszeniu klimatyzatorów przenośnych. Prawda, że brzmi to idealnie?

Czyste i przyjemne powietrze bez remontu

Są sytuacje i miejsca, gdzie nie ma możliwości zamontowania stałego klimatyzatora. Bardzo często ograniczeniem jest sama myśl o remoncie jaki trzeba byłoby wykonać, a co za tym idzie rosnącymi kosztami. Klimatyzatory przenośne rozwiązują ten problem i minimalizują koszty do minimum. Urządzenie może być wykorzystywane w okresie letnim lub całorocznym. Taka forma klimatyzatora może posłużyć jako pompa ciepła.

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
Nasi Dostawcy

Najlepsze klimatyzatory kasetonowe w ofercie WENTEO

W Wenteo stale poszukujemy najlepszych rozwiązań w zakresie klimatyzatorów dostępnych na rynku. Nasza wykwalifikowana i doświadczona obsługa stale podnosi swoje kwalifikacje i chętnie dzieli się nią z instalatorami. Dołącz do strefy B2B i nawiąż z nami współprace. Zapewniamy darmową dostawą zamówienia oraz liczne inny benefity, zarezerwowane dla naszych kontrahentów.

formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.


    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wenteo Sp. z o.o. udostępnionych powyżej moich danych osobowych zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI