Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe – silny nawiew powietrza

Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe charakteryzują się wytwarzaniem bardzo silnego nawiewu powietrz z jednostki wewnętrznej. Rekomendowane w szczególności dla dużych i wysokich pomieszczeń, gdzie silny strumień powietrza dotrze do każdej strefy.

Przemyślana konstrukcja sprawia, że urządzenie może zostać zamontowane na ścianie i będzie przypominało grzejnik lub przy samym suficie. Niewątpliwym atutem jest również cicha praca. Dlatego tak często ten rodzaj klimatyzatorów wykorzystywany jest np. w salach wykładowych, urzędach, sklepach oraz w innych obiektach, gdzie hałas nie jest mile widziany.

Regulacja strugi powietrza w klimatyzatorach – nawiew 3D

Uniwersalne mocowanie urządzenia nie ma większego wpływu na strumień rozchodzącego się powietrza. Wszystko ze względu na możliwość automatycznej lub ręcznej regulacji strugi powietrza. Zarówno urządzenia zamontowanego w pionie, jak i w poziomie. Tym samym powietrze dotrze do wszystkich miejsc w pomieszczeniu – efekt nawiewu 3D.

Nowoczesne klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe posiadają ponadto czujniki, które bezobsługowo dostosują temperaturę wewnątrz pomieszczenia, do tej panującej za oknem lub do już wcześniej zaprogramowanych ustawień. Jest to niewątpliwy atut przy ich wykorzystywaniu w miejscach pracy, czy też użyteczności publicznej.

Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe – estetyka i funkcjonalność

Aktualnie klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe projektowane są w taki sposób, aby nie tylko spełniały swoją rolę użytkową, ale również nie zakłócały aranżacji i gustownego wnętrza. Ich uniwersalna forma montażu doskonale sprawdza się w obiektach przeznaczenia publicznego. Bez większego problemu dopasujesz urządzenie do nawet niewielkich przestrzeni montażowych.

W naszej ofercie posiadamy klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe od najbardziej renomowanych i sprawdzonych producentów na świecie. Oferują oni niezawodne i niezwykle funkcjonalne urządzenia, które po zaprogramowaniu mogą stać się samowystarczalne i bezobsługowe.

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
Products not found
Nasi Dostawcy

Strefa instalatora – klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe

Jesteś instalatorem i poszukujesz stałego dostawcy klimatyzatorów przypodłogowo-sufitowych? Skontaktuj się z nami i nawiąż z nami współpracę. Ferujemy darmowe dostawy, w bardzo krótkim czasie realizacji. Ponadto oferujemy liczne benefity dla naszych kontrahentów. Dołącz do strefy B2B lub skontaktuj się z nami i rozpocznij swoją przygodę z Wenteo – firma z olbrzymim doświadczeniem i nieograniczonymi możliwościami.
Poznaj pozostałe rodzaje klimatyzatorów w ofercie Wenteo:
formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.


    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wenteo Sp. z o.o. udostępnionych powyżej moich danych osobowych zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI