Klimatyzatory ścienne

W jaki sposób zapewnić sobie możliwość dostosowania temperatury wewnątrz pomieszczenia do tej panującej za naszymi oknami? Idealnym rozwiązaniem wydają się być klimatyzatory ścienne. Latem efektywnie schłodzą, a zimą podniosą temperaturę w pomieszczeniach. W ofercie Wenteo dysponujemy klimatyzatorami ściennymi od renomowanych producentów. Poznaj nas i nasze nieograniczone możliwości.

Klimatyzatory ścienne – co potrafią?

Klimatyzator ścienny od momentu uruchomienia już po chwili rozprowadza schłodzone lub ogrzane powietrze po całym pomieszczeniu. Latem odczujesz przyjemne orzeźwienie, a w porze zimowej ciepło, którego tak bardzo wtedy potrzebujesz. Wbudowany termostat pozwoli kontrolować temperaturę urządzenia, a z kolei funkcja samooczyszczania pozwoli utrzymać sprzęt w należytej czystości.

Nowoczesne klimatyzatory ścienne to niezwykle stylowe urządzenia, które nie zajmują zbyt wiele miejsca na ścianie. Ich niezliczone funkcje pozwolą dostosować urządzenie do najbardziej wymagających użytkowników. W tak sposób, że Ci zapomną o ich posiadaniu, zapewniając sobie i swoim bliskim zdrowe i świeże powietrze.

Klimatyzatory typu split – czym są?

Tego typu urządzenia składają się z dwóch części. Pierwsza z nich montowana jest wewnątrz i jej głównym zadaniem jest schładzanie powietrza. Druga część klimatyzatora przeznaczona jest do montażu na zewnątrz budynku, gdzie odpowiada za wentylacje. Urządzenia są ze sobą połączone przewodami transportującymi. Dużym ułatwieniem jest możliwość zastosowania w tym przypadku przewodów o małej średnicy.
Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
Nasi Dostawcy

Klimatyzatory ścienne typu split dla instalatorów

W ofercie Wenteo posiadamy klimatyzatory typu split od najbardziej rekomendowanych producentów na świecie. Ponadto nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej branży, którym chętnie dzielą się z instalatorami. Dołącz do strefy B2B i skontaktuj się z nami. Współpraca z nami to szereg benefitów dla Ciebie i Twoich pracowników. Organizujemy cykliczne szkolenia oraz zapewniamy darmową dostawę zamówienia. Brzmi ciekawie? Czekamy na Twój kontakt.
formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.


    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wenteo Sp. z o.o. udostępnionych powyżej moich danych osobowych zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI