Klimatyzator ścienny HAIER PEARL PLUS AS25PBAHRA-1U25YEGFRA

Jak w skrócie scharakteryzować prezentowane urządzenie? Klimatyzator ścienny HAIER PEARL PLUS AS25PBAHRA-1U25YEGFRA bez wątpienia jest kompaktowej konstrukcji o niskim poziomie hałasu. Wyposażony w szereg funkcji odpowiedzialnych za czyste powietrze. Wdrożona zaawansowana technologia STERYLIZACJA UV-C z lampą LEC UV-C działa dezynfekująco i biobójczo.

Loading...
Loading...
W standardzie klimatyzatory PEARL Plus posiadają technologie 56°C Steri Clean oraz Self Clean odpowiedzialne za czysty urządzenie co bezpośrednio się przekłada na jakość powietrza w pomieszczeniu. Klimatyzatory PEARL Plus wyróżnia funkcja Coanda Plus, która jest odpowiedzialna za lepsze rozprowadzenie nawiewu.Klimatyzator ścienny HAIER PEARL PLUS AS25PBAHRA-1U25YEGFRA z technologią STERYLICAJA UV-C może hamować rozwój wirusa SARS-CoV-2. Jego skuteczność w walce z koronawirusem potwierdzona certyfikatem Texcell.

Sterylizacja UVC z lampą LED

Urządzenie posiada wbudowaną lampę LED UVC o działaniu dezynfekującym i biobójczym. Jej działanie polega na naświetlaniu przepływającego powietrza. Promienie UV-C skutecznie neutralizują bakterie, pleśnie i wirusy. A co to znaczy dla Ciebie? Czyste powietrze, które w żaden sposób nie będzie negatywnie wpływało na Twoje zdrowie.

56°C Steri Clean – zwalczanie bakterii ciepłem

Oprócz wspomnianej lampy LED, urządzenie posiada funkcję 56°C Steri Clean. Jej przeznaczeniem jest skuteczne zabijanie bakterii i wirusów za pomocą ciepła o temperaturze 56°C w czasie 30 minut. Dezynfekcja ciepłem jest skuteczna w zwalczaniu zanieczyszczeń, które mogą osiadać na powierzchni wymiennika ciepła.

Coanda Plus – silny nawiew

Klimatyzator ścienny HAIER PEARL PLUS AS25PBAHRA-1U25YEGFRA został wyposażony w funkcję Coanda Plus. Dzięki temu wytwarzany nawiew z urządzenia jest znacznie silniejszy i bez problemu dotrze do różnych stref w pomieszczeniu.

Self Clean – samoczyszcząca funkcja urządzenia

Technologia Self Clean odpowiada za samooczyszczanie się klimatyzatora. Jak to działa? Wykorzystana technologia usuwa gromadzące się zanieczyszczenia z parownika. Wilgotne powietrze zostaje zmrożone na powierzchni wymiennika ciepła. Następnie osad wraz z bakteriami usuwany jest w momencie rozmrażania.

Cicha praca klimatyzatora - wynik 18 dB(A)

Bardzo cicha praca klimatyzatorów Haier to efekt zoptymalizowania kanałów przepływu powietrza oraz zoptymalizowania przekrojów wentylatora. Klimatyzatory Haier pracują z poziomem hałasu obniżonym nawet do 18 dB(A), dzięki temu mogą być używane w nocy, dbając o komfort użytkowników jednocześnie nie zakłócając snu.

Sterowanie Wi-Fi za pomocą smartfona lub tabletu

Urządzenie posiada możliwość sterowania klimatyzatorem lub systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem. Zdalne sterowanie pozwala włączyć chłodzenie w upalne dni zanim wrócisz do domu.

Masz pytania?

Zadzwoń do naszego specjalisty
+48 62 591 61 61
Napisz do nas
formularz kontaktowy

Wyślij zapytanie...

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.


  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wenteo Sp. z o.o. udostępnionych powyżej moich danych osobowych zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wenteo Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przesyłania do mnie informacji handlowych, promocyjnych i marketingowych drogą elektroniczną.

  Najnowsze wpisy

  Bezpłatny Przewodnik po rekuperacji dla domów.

  Bezpłatny Przewodnik po rekuperacji dla domów.

  Jeśli Twój klient ma pytania odnośnie rekuperacji poleć mu nasz przewodnik przygotowany przez ekspertów i praktyków z wieloletnim doświadczeniem w…
  WENTEO też jest zielone, bo E - znaczy ekologicznie

  WENTEO też jest zielone, bo E - znaczy ekologicznie

  Z przyjemnością Was informujemy, że od 01 stycznia 2022 roku wprowadzamy bardziej ekologiczne zarządzanie obrotem opakowaniami. Jak to działa? Co…
  Gazele biznesu 2021

  Gazele biznesu 2021

  Gazele Biznesu to najstarszy, najpopularniejszy i najbardziej wiarygodny ranking małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Nieprzerwanie od 2000 roku organizuje…
  Wentylacyjny Black Week z Testo! Sprawdź promocyjne ceny!

  Wentylacyjny Black Week z Testo! Sprawdź promocyjne ceny!

  Black Week właśnie wystartował! Z tej okazji mamy dla Was świetną promocję na przyrządy pomiarowe marki Testo do wentylacji i…