Klimatyzatory typu konsola – niewielki rozmiar i wielka moc

Klimatyzatory typu konsola są urządzeniami o niewielkich rozmiarach i łatwe w montażu. Dedykowanie dla małych i ciasnych przestrzeni montażowych, bezpośrednio przy podłodze. Konsole doskonale sprawdzą się na poddaszach, w przestrzeniach ze skośnym dachem oraz we wnękach podokiennych. Równie efektywne w chłodzeniu oraz w grzaniu jak inne klimatyzatory umożliwiającą wielostopniową regulację nawiewu powietrza. Poznaj urządzenia w ofercie Wenteo radzące sobie w każdych warunkach.

Wszechstronne możliwości sterowania klimatyzatorem

Nowoczesne klimatyzatory typu konsola posiadają szereg trybów ułatwiające sterowanie lub wręcz tworzące urządzenie samoobsługowe. Regulatory czasowe umożliwiają automatyczne włącznie i wyłączanie urządzenia w okresie 24h lub całego tygodnia. Sterowanie za pomocą Wi-Fi smartfonem lub tabletem z dowolnego miejsca pozwoli schłodzić wnętrza o dowolnej porze. Klimatyzatory typu konsola to bardzo praktyczne i wygodne w obsłudze urządzenia, których atuty odczuwalne są w trakcie użytkowania. A korzystając z licznych udogodnień i automatycznego nastawiania można zapomnieć wręcz o ich posiadaniu.

Wiele funkcjonalności w jednym urządzeniu

Urządzenia dostępne w ofercie Wenteo posiadają szereg funkcjonalności, które podnoszą walory użytkowe klimatyzatorów typu konsola. Tryb turbo w krótki odstępie czasowym od włączenia pozwoli osiągnąć zadaną temperaturę. Inwerter z kolei pozwoli utrzymać dokładną temperaturę, przy jednoczesnym oszczędzaniu energii.

Klimatyzatory typu konsola posiadają również funkcje przyjazne dla zdrowia ich użytkownikom. Funkcja osuszania wymiennika jednostki wewnętrznej ogranicza rozwój drobnoustrojów, a jonizator powietrza odpowiedzialny będzie za ich ewentualne zwalczenie. Urządzenia są praktycznie samowystarczalne, ponieważ funkcja samooczyszczania automatycznego pozwoli utrzymać klimatyzator w należytej czystości.

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
Nasi Dostawcy

Klimatyzatory typu konsole w ofercie WENTEO dla instalatorów

W ofercie Wenteo znajdziesz klimatyzatory typu konsole od najbardziej cenionych i renomowanych producentów. Na rynku jesteśmy ćwierć wieku. W tym czasie udało nam się stworzyć ofertę dla najbardziej wymagających instalatorów oraz ich klientów. Oferujemy darmowe dostawy, bez jakichkolwiek przerw. Nasza doświadczona obsługa klienta rozwieje wszelkie wątpliwości w temacie klimatyzatorów typu konsole. Nie czekaj i skontaktuj się z nami lub dołącz do strefy B2B.

formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.