Klimatyzatory marki TCL – doświadczenie firmy Lindab

Klimatyzatory marki TCL są ofertą firmy Lindab – wiodącego producenta rozwiązań dla wentylacji i klimatyzacji. Celem nowej marki jest dostarczenie na rynek konsumencki wysokiej jakości, nowoczesnych rozwiązań technologicznych w korzystnej cenie dla kupującego. W Wenteo cenimy sobie nowoczesne rozwiązania, które są gwarantem solidności urządzenia oraz jego wszechstronnego zastosowania w obiektach prywatnych oraz komercyjnych. 

Marka klimatyzatorów TCL ze swoimi produktami widoczna jest w 160 krajach na całym świecie. Chiński koncern produkuje zaawansowane technologicznie produkty RTV  AGD oraz HVAC. Koncern może pochwalić się rozbudowaną strukturą oddziałów badawczych oraz fabryk, a jedna z nich zlokalizowana jest w Polsce.

Klimatyzatory ścienne TCL serii Elite

W ofercie Lindab znajdziesz klimatyzatory ścienne marki TCL z serii Elite XA71 oraz Elite XA81 charakteryzujące się nowoczesnym designem i wysoką klasą energetyczną A++/A+. Chcesz poznać mocne strony tych urządzeń? Klimatyzatory TCL Elite posiadają nowoczesne funkcje, które znacząco wpływają na komfort użytkowania urządzeń w klimatyzowanych pomieszczeniach. Wyróżnić tutaj możemy funkcje typu: I Feel – dodatkowy czujnik temperatury w pilocie, I Set – dedykowany przycisk dla ustawień osobistych, Inteligentny nawiew – tryb chłodnej mgiełki lub ciepły nawiew od dołu, czy pamięć ustawień żaluzji.

Klimatyzatory TCL - ulepszona jednostka zewnętrzna

Jednostka zewnętrzna klimatyzatorów TCL Elite to ulepszony DC Inverter z inteligentnym algorytmem AI. Ta tajemnicza nazwa wspomnianego algorytmu odpowiada za szybsze, precyzyjniejsze oraz płynniejsze osiąganie zadanej temperatury w pomieszczeniu. Jednostka zewnętrzna marki TCL skuteczniej odprowadza wilgoć, a to wszystko dzięki zastosowaniu systemu Anti-Icing. Zwiększona odporność na korozję, a także podwyższona szczelności, chroni jednostkę przed najpopularniejszymi awariami dotykającymi jednostki zewnętrzne czyli przed: zalaniem, owadami i kurzem.

Łatwy montaż i demontaż klimatyzatorów TCL

Klimatyzatory TCL to również wygodny montaż dla instalatorów. Na uwagę zasługuje zmniejszona ilość śrub w panelu frontowym i tylnej obudowie aż o 23 sztuki. Klimatyzatory TCL serii Elite są bardzo łatwe i szybkie w montażu. Trudno się dziwić, że są to urządzenia zyskujących uznanie wśród instalatorów współpracujących z Wenteo.

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.