Pompy ciepła

Pompy ciepła w firmie Wenteo dla instalatorów. Posiadamy urządzenia od renomowanych producentów nie tylko w kraju, ale i na świecie. Jak działają tego typu urządzenia? Wykorzystują energię odnawialną, która pochodzi z wody lub z powietrza. 

Bez wątpienia jest to najbardziej ekologiczny sposób pozyskiwania energii, który dostępny jest bez jakichkolwiek ograniczeń. Z ich pomocą przyczyniamy się do zmniejszenia zużycia paliw kopalnych, redukcji emisji zanieczyszczeń do atmosfery oraz sporych oszczędności w portfelu.

Pompy ciepła z oferty Wenteo rekomendowane są do nowych, jak i modernizowanych budynków. Mogą bez problemu stanowić jedyne źródło ciepła lub też współpracować z innymi urządzeniami grzewczymi.

Nasi Dostawcy

Pompy ciepła Gree – komfortowe i ekologia

Pompy ciepła Gree w ofercie Wenteo – komfortowe i ekologiczne rozwiązania w zakresie ogrzewania budynków oraz wody użytkowej. W ofercie Wenteo znajdziesz pompy ciepła od Gree stworzone z myślą o użytkownikach oraz samych instalatorach, dla których skierowana jest ta oferta. Energooszczędne rozwiązania rozwiązań w zakresie ogrzewania budynków.

Pompy ciepła Haier - zróżnicowana oferta

Pompy ciepła marki Haier charakteryzuje wysoka energooszczędność oraz nienaganna efektywność, która zostanie zauważona przez użytkowników. W ofercie posiadamy urządzenia jednofunkcyjne i dwufunkcyjne, czyli podgrzewające wyłącznie wodę użytkową (CWU) oraz te, które służą do ogrzewania zarówno wody, jak i pomieszczeń (CO +CWU).

Pompy ciepła KAISAI – nowoczesna technologia

Pompy ciepła marki KAISAI cechuje nowoczesna technologia, która przekłada się na funkcjonalność oferowanych urządzeń. Ponadto praca  w bardzo szerokim zakresie temperatury oraz osiągają wysokie parametry temperatury systemu grzewczego lub ciepłej wody użytkowej. Przy okazji warto wspomnieć o przyjazności ze środowiskiem. Pompy ciepła KAISAI nie emitują szkodliwych substancji do otaczającego nas środowiska.

Pompy ciepła Panasonic - Aquarea

Poznaj ofertę pomp ciepła Panasonic Aquarea od Wenteo. To skuteczne rozwiązania, które poprawią wydajność energetyczną domu, a instalacja będzie tańsza i prostsza. Co charakteryzuje pompy ciepła Panasonic? Najwyższy komfort, wydajność i energooszczędność. Urządzenia przeznaczonych do nowych i modernizowanych domów. Wydajna praca nawet przy skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych. 

Pompy ciepła Samsung

Innowacyjne systemy ogrzewania powietrze/woda pomp ciepła marki Samsung. Gwarancja komfortu oraz niskich kosztów podczas eksploatacji. To różne kombinacje rozwiązań wodnych i powietrznych, dzięki którym możesz zaspokoić klimatyczne potrzeby przez cały rok.

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.