Pompy ciepła Haier – efektywne i energooszczędne

W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła marki Haier. Urządzenia od tego producenta charakteryzuje energooszczędność oraz niezawodna efektywność. Ich zadaniem jest podgrzewanie wody użytkowej oraz powietrza. Dostępne pompy dzielą się na pompy ciepła jednofunkcyjne i dwufunkcyjne, czyli podgrzewające wyłącznie wodę użytkową (CWU) oraz te, które służą do ogrzewania zarówno wody, jak i pomieszczeń (CO +CWU).

Zalety posiadania pompy ciepła marki Haier?

Pompy ciepła marki Haier zasługują na Twoją uwagę, chociażby ze względu na swój szeroki zakres zastosowania. Bez problemu i doskonale odnajdą się w domu, mieszkaniu lub dowolnym innym budynku. Przy okazji warto poznać ich kilka zalet:

 • Możliwość podgrzewania wody użytkowej (CWU) przez cały rok, bez ponoszenia wysokich kosztów.

 • Możliwość korzystania z różnych trybów pracy, dopasowanych do aktualnych preferencji i potrzeb użytkowników.

 • Dbanie o środowisko – pompy ciepła pozyskują energię słoneczną z powietrza atmosferycznego, a więc są niemal neutralne środowiskowo.

 • Możliwość konfiguracji z różnymi odbiornikami ciepła, co może obniżyć rachunki za ogrzewanie.

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem urządzenia, które pozwoli Ci na efektywne ogrzewanie wody użytkowej oraz powietrza znajdującego się wewnątrz domu, biura lub innego budynku, to pompy ciepła są rozwiązaniem, które powinien co najmniej rozważyć. Głównie ze względu na ich efektywność i niskie koszty eksploatacji.

Zaprojektowane i stworzone z myślą o użytkownikach

Jaka powinna być idealna pompa ciepła? Trudno określić to jednym słowem, ale bez wątpienia powinna być funkcjonalna i spełniać pod tym kryterium oczekiwania użytkownika oraz samego instalatora. Warto również pamiętać o łatwej obsłudze. Im prostsza, tym lepsza, ale… warto żeby była wspierana inteligentnymi systemami. Polecamy wybór pompy wyposażonej w inteligentny system, pozwalający na optymalizację pracy oraz ochronę urządzenia np. przed zamarzaniem. Istotne są również parametry techniczne, takie jak:

 • wydajność,

 • pobór mocy,

 • przepływ wody,

 • wymiary urządzenia.

 • w jakiej liczbie trybów może pracować dana pompa,

 • jakie jest jej napięcie znamionowe,

 • jaka jest pojemność.

Postaw na sprawdzone rozwiązania marki Haier

W ofercie pomp ciepła marki Hair znajdziesz między innymi pompę ciepła AQUA CWU, o pojemności 240 litrów. Charakteryzuje się subtelną konstrukcją, która umożliwia jej usytuowanie w dowolnym miejscu. Dobrej jakości sprężarka zadba o wysoką efektywność. Dzięki innowacyjnym technologiom oraz materiałom, spełniającym najwyższe standardy, pompy odporne są na korozję. Pompy ciepła AQUA CWU mogą współpracować z bojlerami lub kolektorami słonecznymi.

Innym urządzeniem zasługującym na uwagę, jest pompa ciepła Monoblok CO + CWU. Umożliwia skonfigurowanie jej z innymi systemami domowymi i nie tylko, takimi jak np. ogrzewanie podłogowe. Wysoka efektywność przekłada się na niższe rachunki. Wspomniana pompa może współpracować także z grzejnikami lub klimakonwektorami. Na uwagę zasługuje również cichy silnik i wentylator o zoptymalizowanym kształcie, co pozwala na redukowanie drgań.

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.