Pompy ciepła Gree – komfortowe i ekologiczne ogrzewanie domu

Poznaj pompy ciepła od Gree – energooszczędne i nowoczesne źródła ciepła o szerokich możliwościach zastosowania. Jest to jedno z najtańszych oraz najbardziej ekologicznych rozwiązań w zakresie ogrzewania budynków oraz wody użytkowej. W ofercie Wenteo znajdziesz pompy ciepła od Gree stworzone z myślą o użytkownikach oraz samych instalatorach, dla których skierowana jest ta oferta. Czy wiesz o tym, że pompa ciepła wykorzystuje do 80% ciepła z otoczenia, za które nie płaci jej użytkownik?

Energooszczędne rozwiązania i czysta energia

Poznaj jedno z najbardziej ekologicznych oraz energooszczędnych rozwiązań w zakresie ogrzewania budynków. Pompy ciepła powietrze woda od Gree nie emitują żadnych zanieczyszczeń do atmosfery, a ciepło pozyskiwane jest z otoczenia. Korzystając z pomp ciepła przyczyniasz się do poprawy jakości powietrza w naszym otoczeniu. 

Ciekawy oszczędności? Pompy ciepła Gree powietrze woda uznawane są za jedne z najbardziej energooszczędnych na ryku. Samo ciepło pozyskiwane jest z otoczenia, więc jest bezpłatne. Jedynym kosztem jest energia elektryczna używana do aktywnej pracy pompy.

Inteligentne rozwiązania w zakresie sterowania pompami ciepła Gree

Marka Gree znana jest z zastosowania nowoczesnej technologii w swoich urządzeniach. Tak jest również w oferowanych przez nich pompach ciepła. Użytkownik otrzymuje możliwość ustawienia temperatury wody obiegowej, zadanej wartości temperatury pokojowej lub sterowanie za pomocą termostatu pokojowego.

Urządzenia wyposażone są również w standardowe moduły Wi-Fi. Dzięki nim użytkownik ma możliwość zdalnie sterować pompą ciepła wykorzystując w tym celu dedykowaną aplikację od producenta. Pompy ciepła od Gree posiadają możliwość połączenia z systemem BMS – inteligentne zarządzanie budynkiem oraz opcję sterowania pogodowego.

Fotowoltaika i wysoka efektywność pracy

Wspominaliśmy o energooszczędności? To jeszcze nie koniec. Niewątpliwym atutem pomp ciepła powietrze woda od Gree jest opcja ich połączenia z instalacjami fotowoltaicznymi. Oszczędności wynikające z zastosowania tej opcji przypadną do gustu każdemu użytkownikowi. Energia słoneczna ponadto przekłada się również na jeszcze bardziej przyjazne rozwiązania dla środowiska. Pompy ciepła Versati III charakteryzują się najwyższą klasą efektywności energetycznej A+++.

Jak działa pompa ciepła powietrze woda od Gree?

Zastanawiasz się jak działają pompy ciepła powietrze woda od Gree? Urządzenia pozyskują ciepło z otoczenia i kreują przepływ ciepła przeciwny do naturalnego. W trybie ogrzewania pompa odbiera ciepło naturalnej energii środowiskowej jakim jest powietrze zewnętrzne, a potem, dzięki czynnikowi chłodniczemu i odpowiedniemu sprężeniu, przekazuje to ciepło wodzie (medium grzewczemu budynku). Następnie Ty możesz je wykorzystać do ogrzewania domu i wody użytkowej.

Pompa ciepła to wielofunkcyjne urządzenie, które gwarantuje wydajne ogrzewanie domu zimą oraz chłodzenie latem. Pompy ciepła powietrze woda są w stanie efektywnie ogrzewać budynek przy temperaturach zewnętrznych nawet do -25°C i chłodzić przy temperaturach zewnętrznych w przedziale od 10°C do 48°C.

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.