Pompy ciepła Panasonic Aquarea

Poznaj ofertę pomp ciepła Panasonic Aquarea od Wenteo. To skuteczne rozwiązania, które poprawią wydajność energetyczną domu, a instalacja będzie tańsza i prostsza. Co charakteryzuje pompy ciepła Panasonic? Najwyższy komfort, wydajność i energooszczędność. Urządzenia przeznaczonych do nowych i modernizowanych domów. Wydajna praca nawet przy skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych. 

Oferta pomp ciepła powietrze-woda serii Panasonic Aquarea jest bardzo popularna wśród instalatorów oraz samych użytkowników. Wpływ na to ma bez wątpienia bogata oferta. Niezależnie od tego, czy budujesz nowy dom, czy też dokonujesz modernizacji już istniejącego, szeroka oferta umożliwia dobór pompy do praktycznie każdego rodzaju inwestycji.

Szeroka oferta pomp ciepła Panasonic Aquarea

Seria pomp ciepła Aquarea High Performance przeznaczona jest do zastosowania w szczególności w nowych budynkach. Charakteryzuje się m.in. jednym z najwyższych współczynników efektywności energetycznej COP. Ponadprzeciętna wydajność sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dla użytkownika ważna jest wydajność oraz oszczędność energii przy minimalnej emisji CO2 i kompaktowej budowie.

Pompy z serii pomp ciepła Aquarea T-CAP to modele przeznaczone do instalacji w nowych i modernizowanych budynkach, gdzie wymagana jest duża moc urządzenia przy niskiej przy niskiej temperaturze zewnętrznej. T-CAP to alternatywa dla kotłów gazowych, czy też olejowych oraz opcja do podłączenia nowych instalacji ogrzewania podłogowego, grzejników lub klimakonwektorów.

Szeroka gama rozwiązań dopasowanych do każdego domu

Pompy ciepła z modułem hydraulicznym wyposażonym w zbiornik ciepłej wody użytkowej z nowej serii pomp ciepła KAISAI Arctic cechuje możliwość pracy w bardzo szerokim zakresie temperatury zewnętrznej. Moduł występuje w dwóch wariantach pojemności: 190 i 240 l. Wyposażony jest we wbudowany zawór 3-drogowy i grzałkę wspomagającą, a kompaktowa konstrukcja jednostki sprawia, że powierzchnia zabudowy to jedynie 0,36m². Zabezpieczenie antykorozyjne zbiornika zapewnione jest dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej SUS 316L. 

Kompaktowa konstrukcja, niezależna jednostka wewnętrzna i elastyczny montaż sprawiają, że Pompa Ciepła Eco Home – Split (KHA+KMK) KAISAI jest idealną propozycją dla posiadaczy domów, sklepów, biur i lokali usługowych.

Pompy Ciepła Monoblok Arctic (KHC) 6-16 kW KAISAI

Pompy ciepła Panasonic Aquarea uznawane są za nowatorskie urządzenia, ze względu na energooszczędne rozwiązania zapewniające idealną temperaturę w domu oraz ciepłą wodę użytkową, nawet przy skrajnych temperaturach na zewnątrz. Wysoką jakość gwarantuje zastosowanie najwyższej jakości podzespołów, w tym również sprężarki, które zostały zaprojektowane przez producenta. Szeroka oferta pomp ciepła Panasonic Aquarea zapewnia możliwość wyboru najbardziej odpowiedniej opcji dla Twojego domu – niezależnie od jego wielkości.

Pompa ciepła: 80% darmowej energii

Wykorzystana technologia powietrze-woda w pompach ciepła od firmy Panasonic jest niezwykle wydajna i przyjazna środowisku. Urządzenia przechwytują energię cieplną z otaczającego powietrza i wykorzystują ją do podgrzania wody przeznaczonej do ogrzewania pomieszczeń oraz ciepłej wody użytkowej. W ten sposób nawet 80% potrzebnej energii cieplnej pobierane jest z otoczenia – również w skrajnie niskich temperaturach.

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.