Pompy ciepła Samsung

Poznaj innowacyjne systemy ogrzewania powietrze/woda pomp ciepła marki Samsung. Gwarancja komfortu oraz niskich kosztów podczas eksploatacji. To różne kombinacje rozwiązań wodnych i powietrznych, dzięki którym możesz zaspokoić klimatyczne potrzeby przez cały rok.

Pompy ciepła Samsung ogrzewanie powietrze/woda (EHS)

Samsung EHS jest zintegrowanym rozwiązaniem pomp ciepła do ogrzewania oraz zaopatrywania obiektów w ciepłą wodę i chłodzenie powietrz przez klimatyzację. A wszystko to z unikalną technologią WindFree.

Opcja AI Auto Comfort sprawia, że urządzenie jest samowystarczalne i dostosuje parametry podczas użytkowania do panujących warunków atmosferycznych oraz potrzeb użytkownika. Całością możesz zarządzać przez SmartThings.

Samsung EHS to szereg funkcji, które optymalizują zużycie energii i zwiększają wydajność w porównaniu z poprzednimi modelami, co poparto zewnętrznymi certyfikatami.

ClimateHub Mono

ClimateHub Mono to moduł hydrauliczny ze zbiornikiem. Wykorzystanie jednostki zewnętrznej typu monoblok eliminuje konieczność połączeń rurami z czynnikiem chłodniczym, co ułatwia montaż. Potencjał jest zmaksymalizowany dzięki podłączeniu o inteligentnej sieci energetycznej lub instalacji fotowoltaicznej.

ClimateHub Split

ClimateHub Split to moduł hydrauliczny ze zbiornikiem. Jednostka zewnętrzna jest podłączona do modułu ze zbiornikiem rurami czynnika chłodniczego. Potencjał systemu maksymalizuje się dzięki podłączeniu do inteligentnej sieci energetycznej lub instalacji fotowoltaicznej.

ClimateHub TDM Plus

TDM Plus to system typu „wszystko w jednym” (powietrze-woda, powietrze-powietrze) do chłodzenia i ogrzewania. Umożliwia ogrzewanie/chłodzenie podłogowe i grzejnikowe oraz chłodzenie powietrze-powietrze z różnymi opcjami klimatyzacji. TDM Plus współpracuje z urządzeniami innych producentów. Może być również podłączony do inteligentnej sieci energetycznej lub instalacji fotowoltaicznej.

Mono

Mono można podłączyć do urządzeń innych producentów (np. zbiornik z ciepłą wodą użytkową). Konfiguracja pojedynczej jednostki zewnętrznej eliminuje konieczność wygospodarowania miejsca na rury czynnika chłodniczego, co ułatwia montaż.

Split

Split współpracuje z urządzeniami innych producentów. Jednostka zewnętrzna połączona jest z naściennym modułem, dostarczającym ciepłą wodę, ogrzewanie/chłodzenie podłogowe i ogrzewanie grzejnikowe. Potencjał zwiększa się przez podłączenie do inteligentnej sieci energetycznej lub instalacji fotowoltaicznej.

ClimateHub

ClimateHub to prosty w instalacji, zintegrowany system podgrzewania i rozprowadzania ciepłej wody zbudowany wokół modułu hydraulicznego z wbudowanym zbiornikiem.

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.