GREE

Firma Gree to doskonale znany producent i dystrybutor nowoczesnych klimatyzatorów z zaawansowanym systemem oczyszczania powietrza. Spółka od 30 lat rewolucjonizuje branżę HVAC, dziś jest uznawana za jednego z największych dostawców urządzeń wentylacyjnych na całym świecie. Produkty Gree wyróżnia nowatorski styl i komfort klimatyzacji zachowany w trosce o dobro środowiska. Wszystkie urządzenia powstają przy użyciu nowoczesnych, przyjaznych przyrodzie technologii. Spółka posiada kilkadziesiąt ośrodków badawczych, w których przeprowadzane są rygorystyczne testy jakości, dzięki temu Klienci mają pewność, że otrzymują towar zgodny z obowiązującymi normami prawnymi.
W ofercie marki Gree można znaleźć urządzenie dedykowane zarówno dla budownictwa mieszkaniowego, jak i przemysłowego. W Wenteo dostępne są m.in.:
– klimatyzatory ścienne, kanałowe, przypodłogowo-sufitowe, kasetonowe, przenośne;
– system Multi Free Match;
– systemy klimatyzacji komercyjnej VRF;
– klimatyzatory przenośne.

Firma wprowadziła na rynek także kolejną generację pomp ciepła powietrze-woda Gree Versati. Do wyboru Klienta są urządzenia typu Split lub Monoblok. Najnowsze systemy pracują w oparciu o czynnik chłodniczy R32, znacznie zwiększający efektywność działania oraz charakteryzującego się niską szkodliwością dla środowiska. Spółka projektuje też wydajne oczyszczacze i nawilżacze powietrza.

Cenniki