Firma Hewalex to jedna z polskich firm prężnie działających w branży OZE. Istniejąca od przeszło 30 lat spółka jest liderem sprzedaży nowoczesnych urządzeń korzystających z czystej, darmowej energii solarnej – kolektorów słonecznych, komponentów instalacji solarnych i fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Innowacyjne systemy są wysoko cenione nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wydajne i ekonomiczne systemy powstają pod okiem doświadczonych specjalistów, a przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą szczegółowe kontrole i testy jakości. Wszystkie oferowane produkty spełniają surowe wymagania europejskich dyrektyw.

W Wenteo oferujemy szeroki wybór urządzeń bazujących na Odnawialnych Źródłach Energii, w tym pompy ciepła przeznaczone do:

Dostępne jest też bogate wyposażenie dodatkowe dla pomp ciepła PCCO i PCWU.

W zakresie fotowoltaiki firma dostarcza kompletne instalacje PV, panele fotowoltaiczne, inwertery, a także systemy mocowań wraz z dedykowanymi akcesoriami. Firma opracowała także aplikację EKOKONTROL umożliwiającą zdalny nadzór nad zamontowanymi instalacjami grzecznymi

logo hewalex
Do pobrania
Pompy ciepła PCWB - folder
Pompy ciepła PCCO SPLIT - folder
Pompy ciepła PCCO MONO - folder
Fotowoltaika - folder
Cennik pompy ciepła PCWB
Cennik pompy ciepła PCCO
Cennik fotowoltaika