Wenteo to marka własna na produkty wentylacyjne. Jako firma o wieloletnim stażu w branży HVACR zdobyliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam na wprowadzenie na rynek swoich własnych produktów pod nazwą Wenteo. Nasza marka proponuje kompleksowe rozwiązania w zakresie wentylacji mechanicznej. Powstały one w odpowiedzi na konkretne oczekiwania firm instalacyjnych. Oferujemy starannie wyselekcjonowane produkty, w tym między innymi materiały montażowe oraz system wentylacji domowej rozdzielaczowej Wenteo SR+, obejmujący:

  • przewody elastyczne;
  • skrzynki rozprężne;
  • rozdzielacze przelotowe i kątowe.

Niewątpliwą zaletą systemu Wenteo SR+ jest jego elastyczność. Dzięki rozbudowanej ofercie rozdzielaczy i kształtek można bez problemu zaprojektować instalację dopasowaną ściśle do budynku oraz zapotrzebowania klienta. Zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują szybki montaż całej konstrukcji, a także, co równie ważne, łatwe czyszczenie instalacji wentylacyjnej.

Proponujemy nie tylko zakup naszych markowych produktów, ale również wsparcie naszych specjalistów w zakresie doboru odpowiednich urządzeń oraz wyceny projektu instalacji.

Do pobrania
Wenteo SR+ katalog i cennik 2021