Nagrodą dla wszystkich, którzy osiągną poziom złoty jest 4-dniowy wyjazd do zimowej stolicy Polski – w dniach 28.02.-02.03.2020!

Zapewniamy:

– dojazd z firmy Solar Plus

– pobyt w luksusowym hotelu

– możliwość jazdy na nartach

– wyprawa na skuterach śnieżnych

– dostęp do strefy spa i wellness

– pobyt w termach i basenach

– góralski kulig z pochodniami

– ognisko z kapelą góralską

– tor saneczkowy

– lodowisko

– pełne wyżywienie wg regionalnej kuchni


Warunki Uczestnictwa i przebiegu promocji

1. Organizatorem promocji w formie sprzedaży premiowej o nazwie “centrale wentylacyjne” jest firma SOLAR PLUS Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 62, 63-400 Ostrów Wielkopolski.
2. Czas trwania Promocji obejmuje okres od 2 września 2019 r. do 31 grudnia 2019 r.
3. Celem Promocji jest nagradzanie Uczestników za zakup CENTRAL WENTYLACYJNYCH i WENTYLATORÓW. Akcja promocji obowiązuje w hurtowniach w Ostrowie Wielkopolskim, Koninie i Lesznie.
4. Promocja przeznaczona jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą (firmy instalacyjne), które w okresie promocyjnym dokonają zakupów CENTRAL WENTYLACYJNYCH oraz WENTYLATORÓW dowolnej marki dostępnej w ofercie SOLAR PLUS na łączną kwotę minimum 50 tys. zł netto.
5. W celu wzięcia udziału w Promocji Uczestnik powinien w czasie trwania Promocji dokonać zakupu urządzeń na łączną kwotę minimum 50 tys. zł netto (i tym samym osiągnąć poziom srebrny) lub minimum 100 tys. zł netto (i tym samym osiągnąć poziom złoty).
6. Nagrodą dla każdego, kto uzyska poziom srebrny jest oczyszczacz powietrza Daikin Ururu. Nagrodą dla każdego, kto uzyska poziom złoty jest wyjazd 4-dniowy do Zakopanego.
7. Uczestnik promocji otrzyma 1 nagrodę w zależności od uzyskanego poziomu na dzień zakończenia promocji tj. 31.12.2019r.
8. Ustalenie poziomu nastąpi po zakończeniu trwania promocji, a informacja o nim zostanie przekazana przez opiekuna handlowego nie później niż do 31 stycznia 2020 r.
9. Warunkiem ustalenia poziomu (srebrny lub złoty) za zakupione urządzenia jest opłacenie faktur za produkty biorące udział w promocji, najpóźniej do dnia 31 stycznia 2020 r. Ponadto, uczestnik nie może posiadać żadnych innych faktur po przekroczeniu terminu płatności.
10. Nagrody w poziomie srebrnym wydane zostaną w miejscu zakupu lub zostaną przesłane kurierem, nie później niż do 28 lutego 2020 r.
11. Wydanie nagrody nastąpi na podstawie faktury VAT i zostanie obciążone kwotą 1zł.
12. W przypadku chęci zwrotu zakupionego towaru objętego promocją po zakończeniu czasu trwania promocji tj. po 31 grudnia 2019 r. – nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Sprzedaży.
13. Udział w promocji „centrale wentylacyjne” nie wyklucza brania udziału w innych promocjach organizowanych w tym samym czasie bezpośrednio przez producentów urządzeń.
14. Pełny regulamin Promocji dostępny jest także w siedzibie i oddziałach firmy SOLAR PLUS Sp. z o.o.

Do pobrania
Pełny regulamin promocji