Spółka Wenteo otrzymała certyfikat Rzetelna Firma.

W Wenteo cenimy uczciwość, wiarygodność i rzetelność w biznesie. Dla nas są to wartości niezwykle istotne, dlatego miło nam poinformować, że zostaliśmy uczestnikami programu Rzetelna Firma. Potwierdzeniem tego jest otrzymany Certyfikat Rzetelności przyznany przez Krajowy Rejestr Długów. Tym samym podkreślamy swoją wiarygodność i rzetelność, a także przejrzystość prowadzonej działalności gospodarczej i stosowanie się do zasad etycznego prowadzenia biznesu.

rzetelna_firma

Rzetelna Firma to program Krajowego Rejestru Długów, którego ideą jest promowanie rzetelności płatniczej w obrocie gospodarczym, a także kreowanie pozytywnego wizerunku firm, które do niego należą. Certyfikat Rzetelności jest to dokument wystawiany przedsiębiorstwom, które przystąpiły do programu Rzetelna Firma – korzystają z usług Krajowego Rejestru Długów i nie widnieją w nim jako dłużnicy.

Krajowy Rejestr Długów (KRD) to pierwsze i największe w Polsce biuro informacji gospodarczej działające na podstawie ustawy “O udostępnianiu informacji gospodarczych” z 14 lutego 2003 r., Dz. U. nr 50 poz. 424.

Aktualność naszego certyfikatu można sprawdzić tu: Certyfikat Rzetelnej Firmy.