Nowości Gree wśród klimatyzatorów ściennych już w naszej ofercie.

Już są dostępne nowe modele, które zaskakują zarówno formą, jak i nowymi funkcjami.

SOYAL – inteligentny klimatyzator, który zachwyca indywidualnością. Model ten cechuje ekstrawagancki i innowacyjny design, jakiego jeszcze nie było. Urządzenie to zostało wyposażone w nieznane dotychczasowym modelom funkcje. Soyal posiada detektor obecności ludzi, bierze pod uwagę temperaturę ciała oraz otoczenia, a następnie dostosowuje do tego swoją pracę. Absolutnym hitem jest też 7 lat gwarancji na ten model.

PULAR – imponuje wielkimi możliwościami. Wśród klimatyzatorów ściennych Gree model ten wyróżnia się niewielkimi rozmiarami. Jest klasyczny w swym wyglądzie i dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Klimatyzator charakteryzuje wysoka energooszczędność i szeroka funkcjonalność. Dzięki bogatym możliwościom sterowania jego obsługa jest prosta i wygodna. Pular przyciąga uwagę nieskazitelną jakością wykonania i białym, matowym panelem.

FAIRY – najwyższa jakość i wyszukany design. Model ten wyróżnia oryginalny wygląd. Stylowy, opływowy panel z matowym wykończeniem w kolorze Silver lub Dark idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz z charakterem. Odznacza się szerokim zakresem temperatur zewnętrznych oraz wysoką efektywnością pracy w trybie ogrzewania. Fairy to idealny wybór dla użytkowników ceniących jakość i nowoczesny wygląd klimatyzatorów.

Wszystkie nowe modele można zakupić w hurtowniach Wenteo.

gree_nowosci_małe
Do pobrania
Folder Nowości 2021