Panele fotowoltaiczne dla instalatorów

Panele fotowoltaiczne w firmie Wenteo dla instalatorów. Posiadamy urządzenia od renomowanych producentów nie tylko w kraju, ale i na świecie. Nasza oferta pomoże instalatorom tworzyć instalację fotowoltaiczną dla wybranych zastosowań. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez specjalistów dla profesjonalistów.

Nasi Dostawcy

Panele fotowoltaiczne Kaisai w ofercie Wenteo

Wysokiej jakości urządzenia przyjazne środowisku w ofercie Wenteo dla instalatorów. Zaprojektowane z myślą o komfortowym montażu, użytkowaniu oraz dostępności w korzystnej cenie dla nabywcy. Poznaj najnowsze rozwiązania technologiczne marki Kaisai.

Panele fotowoltaiczne marki Kaisai uznawane są za jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań, z powodzeniem stosowane są m.in. w obiektach użyteczności publicznej oraz obiektach mieszkalnych.

Panele fotowoltaiczne Jinko w ofercie Wenteo

Poznaj ofertę paneli fotowoltaicznych marki Jinko Solar. Producent dostarczający swoje urządzenia do ponad 160 krajów na całym świecie, w tym również do Polski. Fima Jinko Solar w 2021 roku pobiła rekord sprawności pełnowymiarowego ogniwa typu N w technologii TOPCon (Tunnel Oxide Passivating Contact), które osiągnęło efektywność na poziomie 25,25%.

Produkty charakteryzują wysokie osiągi. W większości przypadków moc przekracza 400 W. Nie bez powodu wykorzystywane do tworzenia farm PV oraz przeznaczeń dla firm. Z powodzeniem wykorzystywane również w domostwach indywidualnych.

Panele fotowoltaiczne Ja Solar w ofercie Wenteo

Panele fotowoltaiczne marki Ja Solar z powodzeniem użytkowane są przez klientów indywidualnych oraz komercyjnych na całym świecie. Producent przywiązuje ogromną wagę do nieustannego rozwoju swoich produktów, czemu przysłużyć ma się nowoczesna technologia.

W ofercie Ja Solar znajdziemy zarówno urządzenia standardowe mono oraz polikrystaliczne, jak i panele cięte na pół oraz panele dwustronne z podwójnego szkła. Produkty dostępne na rynku od 2005 roku. Niezwykle cenione przez instalatorów.

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.


    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wenteo Sp. z o.o. udostępnionych powyżej moich danych osobowych zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI