Lindab Road Show

Zapraszamy serdecznie na Lindab RoadShow – edycję jesienną, współorganizowaną przez oddziały Wenteo w Ostrowie Wielkopolskim i Koninie.  

Lindab Roadshow to cykl spotkań z instalatorami i osobami zainteresowanymi budową domu, które odbywają się w całej Polsce. Auto pokazowe Lindab i „Domu w ekoklimacie” przemierza tysiące kilometrów, aby dotrzeć na regionalne imprezy organizowane przez dystrybutorów, targi i spotkania plenerowe. 

Instalatorze, to niepowtarzalna okazja, aby poznać najnowsze rozwiązania z zakresu instalacji, wentylacji, klimatyzacji oraz energii odnawialnej.  

Wiosenna edycja Lindab RoadShow 2023 była niezwykle udana, pokonując ponad 7500 km i odwiedzając 14 miast. Podczas jesiennej edycji wspólnie z Lindab Polska chcemy pokazać Wam jeszcze więcej nowości i inspiracji. 

Czego możecie się spodziewać podczas Lindab RoadShow – edycja jesienna? 

  • Prezentacje ekspertów Lindab, którzy przedstawią szeroką gamę produktów, w tym pompę ciepła Mistral, centrale wentylacyjne Salda i Vent-Axia, klimatyzatory Mistral i TCL oraz panele fotowoltaiczne zintegrowane z dachem Lindab SolarRoof™. 
  • Możliwość zapoznania się z technicznymi detalami urządzeń i dowiedzenia się o nich więcej od specjalistów z Lindaba. 
  • „Podgląd” do wnętrza rozwiązań oraz możliwość zrozumienia, jak mogą one przyczynić się do poprawy komfortu i efektywności energetycznej waszych projektów. 
  • Praktyczne prezentacje i pokazy, w tym testy szczelności wentylacji przy użyciu testerem szczelności LTEST 600 oraz precyzyjne cięcie rur spiro na urządzeniu SR Cutter. 


Dodatkowo zapraszamy na pyszne dania z grilla, ciepłą zupkę oraz napoje bezalkoholowe.
 

Zapraszamy do naszych oddziałów:  

19.10 – Ostrów Wielkopolski, ul. Grunwaldzka 62
20.10 – Konin, ul. Zakładowa 11 

Instalatorze! Nie możesz tego przegapić!