Klimatyzatory Kaisai – nowoczesne i niezawodne urządzenia

Oferta klimatyzatorów marki Kaisa oparta jest na nowoczesnych i niezawodnych urządzeniach, które użytkownikowi zapewnią komfort oraz spełnią aktualne oczekiwania i wymagania na rynku HVAC. Rozwój technologiczny oraz intensywny rozwój firmy zaowocował zbudowaniem oferty klimatyzatorów Kaisai, które przez wielu instalatorów uznawane są za jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań klimatyzacyjnych w obiektach użyteczności publicznej oraz obiektach mieszkalnych.

W portfolio klimatyzacji Kaisai znaleźć można urządzenia segmentu RAC (w tym klimatyzatory ścienne z funkcją WiFi w standardzie) i segmentu CAC (w tym klimatyzatory Multi Split, kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-podstropowe), a także klimatyzatory przenośnie, pompy ciepła i kurtyny powietrzne.

Innowacyjne klimatyzatory Kaisai

Poprzez wieloletnie inwestycje w technologię, urządzenia klimatyzacyjne Kaisai uznawane są za jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań klimatyzacyjnych w obiektach użyteczności publicznej oraz obiektach mieszkalnych. Wykorzystanie inwerterowej technologii w urządzeniach klimatyzacyjnych Kaisai wpływa na zmniejszenie zużycia prądu. Przekłada się ona na znaczące obniżenie kosztów chłodzenia pomieszczeń. Nowoczesna technologia ma wpływ na ciche działanie urządzenia oraz szybkie osiągnięcie zadanej temperatury w pomieszczeniu.

Komfortowe funkcje dla użytkownika w klimatyzatorach marki Kaisai

Klimatyzatory marki Kaisa oferują szereg nowoczesnych funkcji, zwiększając tym samym wygodę i praktyczne użytkowanie swoim właścicielom. Funkcja WiFi jest już standardem w urządzeniach Kaisai. Dedykowana aplikacji zainstalowana na dowolnym telefonie lub tablecie pozwala monitorować oraz kontrolować działanie urządzenia prze 24h na dobę, z dowolnego miejsca.

Klimatyzatory Kaisai z troską o środowisko

Troska o środowisko to jeden z filarów funkcjonowania marki. Urządzenia Kaisai są niezwykle przyjazne środowisku. Świadczy o tym chociażby ich energooszczędność oraz przestrzeganie unijnego Planu Działania 20/20/20 oraz wytycznych dotyczących klimatyzatorów zawartych w Dyrektywie Ekoprojektu (ErP). Wykorzystanie czynnika chłodniczego R32 – zastosowany w klimatyzatorach Kaisai cechuje niskie ryzyko tworzenia efektu cieplarnianego i spełnia europejskie wymogi legislacyjne. Z kolei filtry stosowane w urządzeniach gwarantują czyste i świeże powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Filtry wychwytują bardzo małe cząstki pyłu, bakterie, grzyby i drobnoustroje, pozostawiając zdrowe oraz czyste powietrze. Główną zaletą oferty klimatyzatorów Kaisai jest dostępność cenowa, która w połączeniu ze sprawdzoną technologią stanowi o jej atrakcyjności zarówno dla odbiorców komercyjnych jak i indywidualnych.

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.