Pompa Ciepła HAIER Split

Dla instalatorów gwarantujemy:
sprawdzone rozwiązania
bogaty asortyment produktów
wsparcie techniczne i handlowe
mobilny dostęp do zakupów 7 dni w tygodniu, 24h na dobę z każdego urządzenia
Pompa ciepła HAIER Split jedn. zewnętrzna HU102WAMNA 8 kW
Cena: 14080,00  netto

Produkt dostępny na zamówienie

Kontakt

Pompa ciepła HAIER Split jedn. zewnętrzna HU102WAMNA 10 kW
Cena: 15310,00  netto

Produkt dostępny na zamówienie

Kontakt

Pompa ciepła HAIER Split jedn. zewnętrzna HU062WAMNA 6 kW
Cena: 13060,00  netto

Produkt dostępny na zamówienie

Kontakt

Pompa ciepła HAIER Split jedn. zewnętrzna HU062WAMNA 4 kW
Cena: 11950,00  netto

Produkt dostępny na zamówienie

Kontakt

Pompa ciepła HAIER Split jedn. wewnętrzna AW102SNCHA 10 kW
Cena: 11180,00  netto

Produkt dostępny na zamówienie

Kontakt

Pompa ciepła HAIER Split jedn. wewnętrzna AW082SNCHA 8 kW
Cena: 10510,00  netto

Produkt dostępny na zamówienie

Kontakt

Pompa ciepła HAIER Split jedn. wewnętrzna AW062SSCHA 6 kW
Cena: 8130,00  netto

Produkt dostępny na zamówienie

Kontakt

Pompa ciepła HAIER Split jedn. wewnętrzna AW042SSCHA 4 kW
Cena: 7140,00  netto

Produkt dostępny na zamówienie

Kontakt

Pompa ciepła HAIER opcjonalny sterownik do pompy ciepła SUPER AQUA Split HW-WA101DBT
Cena: 2030,00  netto

Produkt dostępny na zamówienie

Kontakt

Pompa ciepła Haier SUPER AQUA Split CO + CWU (R32)

Pompa ciepła Haier SUPER AQUA Split CO + CWU (R32) to efektywne i ekologiczne rozwiązanie do ogrzewania budynków i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Rozwiązanie typu Split posiadające wiele możliwości rozmieszczenia jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Praktyczne rozwiązanie gwarantujące niczym nie zakłóconą pracę nawet w temperaturze zewnętrznej -25°. Urządzenie z łatwością współpracuje z systemem BMS – centralny system zarządzania urządzeniami w domu.

Różne odbiorniki ciepła

Pompy ciepła SUPER AQUA Split umożliwiają konfigurację z różnymi odbiornikami ciepła. Bardzo dobrze współpracują z ogrzewaniem podłogowym, które gwarantuje wysoką efektywność i niższe rachunki. Pompy ciepła mogą dostarczać ciepło poprzez tradycyjne grzejniki, to bardzo ważne przy wymianie ogrzewania w budynku istniejącym, gdzie zastosowano już odbiornik. Kolejnym możliwym odbiornikiem ciepła są klimakonwektory, idealne rozwiązanie w przypadku ogrzewania i chłodzenia budynku. System pompy ciepła umożliwia szeroki zakres temperatury wody użytkowej oraz wybór lub kombinację odbiorników ciepła.

Bardzo cicha praca 59 dB(A)

Urządzenia SUPER AQUA Split oferują bardzo cichą pracę, sprężarki w urządzeniach zostały pokryte specjalnym materiałem izolującym hałas, dodatkowo zastosowano cichy silnik wentylatora DC oraz zoptymalizowany kształt wentylatora, który redukuje drgania.

Łatwa i intuicyjna kontrola

Czytelne i intuicyjne w obsłudze sterowniki przewodowe dostarczane w zestawie z pompami ciepła umożliwiają miedzy innymi wybór trybów pracy, ustawienie harmonogramu pracy oraz wyświetlanie historii błędów. Bieżący podgląd informacji o błędach. Gdy na wyświetlaczy pojawi się komunikat o błędzie autoryzowany serwisant może uzyskać dostęp zarówno do bieżących informacji o stanie urządzenia, jak i zdarzeń/alarmów historycznych, co przyczynia się do szybkiej diagnozy błędu i ustawienia poprawnych parametrów.

Cenniki

Jesteś instalatorem, firmą budowlaną lub handlową?
Zostań naszym partnerem!

Masz pytania?

Zadzwoń do naszego specjalisty
+48 62 591 61 61
Napisz do nas
biuro@wenteo.pl

WAŻNE!

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy.

W związku z tym zakup urządzeń zawierających F-GAZ podlega dodatkowym warunkom:

Pompy ciepła MONOBLOK, klimatyzatory przenośne – zakup urządzeń możliwy jest przez każdą firmę i klienta końcowego, niezależnie od jego przeznaczenia o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

Pompy ciepła SPLIT, klimatyzatory SPLIT, MULTI SPLIT – zakup urządzeń możliwy jest wyłącznie w przypadku:

  1. przesłania numeru certyfikatu F-GAZ dla przedsiębiorstw, kiedy zamawiającym jest firmą instalacyjna,
  2. przedstawienia przez kupującego oświadczenia/deklaracji, iż urządzenie zakupione zostaje do dalszej odsprzedaży klientowi końcowemu,
  3. przesłania przez kupującego skanu umowy zawartej z firmą, która posiada odpowiedni certyfikat F-GAZ dla przedsiębiorstw.


UWAGA
! Wysyłka towaru nastąpi po weryfikacji poprawności numeru certyfikatu F-GAZ dla przedsiębiorstw lub deklaracji odsprzedaży lub umowy z firmą posiadającą certyfikat F-GAZ. Nie przesłanie w/w informacji w terminie 14 dni od zakupu równoznaczne jest z rezygnacją z zakupu (z winy po stronie kupującego).

Wzór umowy i oświadczenia znajduje się do pobrania poniżej:

formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.

Najnowsze wpisy

Promocja pomp ciepła Aquarea

Promocja pomp ciepła Aquarea

Jak wziąć udział?W czasie trwania promocji (od 19.06.2023 do 31.01.2024):1) Kup komplet pompy ciepła Panasonic Aquarea. Zgłaszać można pompy zakupione…
Program z pompą KAISAI

Program z pompą KAISAI

Instalatorze, wystartował Program z pompą KAISAI.Instalując pompy ciepła KAISAI zbierasz punkty, które w łatwy sposób możesz wymienić na nagrody.Jak działa…
Akcja Ciepło

Akcja Ciepło

Rozpoczynamy edycję nowego programu lojalnościowego AKCJA CIEPŁO, który trwa od 1 września i umożliwia zdobycie punktów za zakupione pompy ciepła…
Promocje na lipiec

Promocje na lipiec

Instalatorze! Już są – promocje na lipiec! Tym razem znajdziesz specjalne oferty na:Pompy ciepła KAISAI z modułem KSMPompy ciepła GREE w…