Klimatyzator ścienny TCL MULTI SPLIT FMA-12CHSD/DVI

Poznaj klimatyzator ścienny TCL MULTI SPLIT FMA-12CHSD/DVI. Zaletą systemu Multi Split FMA jest ograniczenie konieczności instalowania wielu jednostek zewnętrznych. Do jednej jednostki zewnętrznej możemy podłączyć nawet do czterech w pełni niezależnych jednostek wewnętrznych. Dzięki temu z jednej strony ograniczamy koszty związane z zakupem oraz montażem, z drugiej natomiast mamy cały czas możliwość kontroli temperatury w wielu pomieszczeniach.

Loading...
Loading...
Układ Multi Split umożliwia podłączenie klimatyzatorów wewnętrznych o różnych mocach i wydajnościach chłodniczo-grzewczych. Takie rozwiązanie daje możliwość dobrania odpowiedniej wielkości klimatyzatora do wybranego pomieszczenia.Inną istotną cechą systemów Multi Split FMA jest możliwość niezależnej pracy jednostek wewnętrznych w danym trybie. Umożliwia to ustawienie w każdym pomieszczeniu innej lub takiej samej temperatury odpowiadającej osobistym preferencjom użytkownika.Elastyczność w doborze temperatury i dużą niezależność zapewnia pilot sterowania dedykowany do każdej jednostki wewnętrznej.

Funkcje klimatyzatora ściennego TCL MULTI SPLIT FMA-12CHSD/DVI:

 • 5 prędkości wentylatora - Inwerterowy silnik jednostki zewnętrznej może pracować przy 5 prędkościach obrotów. Umożliwia to minimalizację zużycia energii i znaczne ograniczenie hałasu.
 • Auto mode - Wbudowany w urządzenie czujnik sprawia, że klimatyzator monitoruje i reguluje poziom temperatury otoczenia dostosowując tryb swojej pracy.
 • Autodiagnostyka - W razie awarii urządzenie wykonuję autodiagnostykę i wyświetla odpowiedni kod błędu, dzięki czemu problem jest precyzyjnie zdefiniowany, a sama naprawa szybsza i tańsza.
 • Autorestart - W przypadku nagłego zaniku napięcia zasilania funkcja auto restart sprawi, że po ponownym uruchomieniu urządzenia ostatnie preferowane ustawienia osobiste zostaną przywrócone.
 • Detektor wycieku - Funkcja, dzięki której na wyświetlaczu urządzenia otrzymamy informację o nieszczelności lub całkowitym wycieku czynnika chłodniczego z instalacji.
 • Funkcja Anti-Cold - Podczas przechodzenia z chłodnego na ciepłe powietrze, wentylator zacznie działanie dopiero gdy temperatura w parowniku osiągnie żądaną wartość. Zapobiega to przedmuchaniu zimnego powietrza na początku pracy urządzenia.
 • Funkcja I Feel - Wbudowany w pilot sterowania dodatkowy czujnik sprawia, że urządzenie nieustanie monitoruje i reguluje poziom temperatury w pomieszczeniu.
 • Funkcja I Set - Łatwy i szybki dostęp na pilocie do zapisanych wcześniej ustawień i osobistych preferencji.
 • Inteligentne osuszanie - Utrzymując odpowiedni poziom wilgotności powietrza, urządzenie umożliwia wysuszenie mokrych ubrań nawet w deszczową pogodę.
 • Inteligentny nawiew - W zależności od ustawionej temperatury, powietrze nadmuchiwane jest w postaci chłodnej opadającej kurtyny powietrznej lub ciepłego podmuchu tuż przy podłodze.
 • Łatwe czyszczenie filtra - Regularne czyszczenie filtra zapobiega namnażaniu się bakterii oraz powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.
 • Obustronne podłączenie - Unikalność projektu i budowa urządzenia sprawia, że orurowanie do jednostki zewnętrznej można podłączyć z obu stron klimatyzatora.
 • Przycisk awaryjny - W przypadku utraty lub uszkodzenia pilota sterowania istnieje możliwość sterowania urządzeniem za pośrednictwem przycisku awaryjnego na obudowie.
 • Sterowanie Wi-Fi - Moduł Wi-Fi w urządzeniu pozwala na zmianę parametrów pracy klimatyzatora z dowolnego miejsca za pośrednictwem Internetu.
 • Tryb nocny - Funkcja reguluje temperaturę w nocy w celu zwiększenia komfortu snu. Urządzenie obniża lub podwyższa temperaturę powietrza o 1-2°C co 60 minut.
 • Wyświetlacz on/off - Opcja całkowitego wygaszenia wyświetlacza przez użytkownika, przydatna szczególnie w godzinach nocnych.

Masz pytania?

Zadzwoń do naszego specjalisty
+48 62 591 61 61
Napisz do nas
formularz kontaktowy

Wyślij zapytanie...

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.


  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wenteo Sp. z o.o. udostępnionych powyżej moich danych osobowych zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wenteo Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przesyłania do mnie informacji handlowych, promocyjnych i marketingowych drogą elektroniczną.

  Najnowsze wpisy

  Bezpłatny Przewodnik po rekuperacji dla domów.

  Bezpłatny Przewodnik po rekuperacji dla domów.

  Jeśli Twój klient ma pytania odnośnie rekuperacji poleć mu nasz przewodnik przygotowany przez ekspertów i praktyków z wieloletnim doświadczeniem w…
  WENTEO też jest zielone, bo E - znaczy ekologicznie

  WENTEO też jest zielone, bo E - znaczy ekologicznie

  Z przyjemnością Was informujemy, że od 01 stycznia 2022 roku wprowadzamy bardziej ekologiczne zarządzanie obrotem opakowaniami. Jak to działa? Co…
  Gazele biznesu 2021

  Gazele biznesu 2021

  Gazele Biznesu to najstarszy, najpopularniejszy i najbardziej wiarygodny ranking małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Nieprzerwanie od 2000 roku organizuje…
  Wentylacyjny Black Week z Testo! Sprawdź promocyjne ceny!

  Wentylacyjny Black Week z Testo! Sprawdź promocyjne ceny!

  Black Week właśnie wystartował! Z tej okazji mamy dla Was świetną promocję na przyrządy pomiarowe marki Testo do wentylacji i…