Klimatyzatory typ konsola Gree – przeznaczone do zadań specjalnych

Niebywałym atutem klimatyzatorów typu konsola od Gree jest możliwość ich ulokowania w pomieszczeniach uniemożliwiający ich montaż ścienny. Tego typu rządzenia rozwiązują kilka problemów swoim użytkownikom. Zaczynając na montażu, a na efektywnym użytkowaniu kończąc. Ich sposób montażu w żadnym stopniu nie wpływa na obniżenie wydajności. Efektywne działanie umożliwia osiągnąć wielostopniowa regulacja nawiewu powietrza, efektywne grzanie i chłodzenie oraz możliwość skorzystania z wielu nowoczesnych funkcji, dzięki którym urządzenie będzie praktycznie bezobsługowe i niezauważalne.

Niewielki wymiar o wielkim potencjale

Klimatyzatory Gree typu konsola zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić łatwy montaż w ciasnych pomieszczeniach. Niewielki rozmiar urządzenia w żadnym stopniu nie wpływa na obniżenie wydajności. Jednostka wewnętrzna może zostać zamontowana bezpośrednio przy podłodze. Idealną lokalizacją do wykorzystania konsol są poddasza, pomieszczenia ze skośnym profilem sufitu oraz wszędzie tam, gdzie występują wnęki podokienne. 

Wygodna obsługa latem i zimą

Przyjemny chłód latem i ogrzanie pomieszczenia zimą – takie możliwości zapewniają dwie opcje posiadają klimatyzatory Gree typu konsola. Nawiew w trybie chłodzenia kierowany jest z góry urządzenia, natomiast w trybie grzania powietrze wychodzi z dolnej kratki. Producent oferuje 7 możliwości ustawień prędkości wentylatorów.  

Użytkownicy doceniają klimatyzatory Gree typu konsola również za wygodną obsługę. Szerokie i nowoczesne możliwości spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Na uwagę zasługuje również nowoczesny design bryły, który bez problemu wpisuje się w każdą aranżację. 

Klimatyzacja Gree - atuty

Czym wyróżniają się klimatyzatory Gree na tle wszystkich innych systemów? Producent oferuje najnowocześniejsze oraz skuteczne unikatowe rozwiązania technologiczne. Jego celem jest dostarczanie na rynek niezawodnych urządzeń, które będą przyjazne dla jego użytkownika oraz otaczającego środowiska. Każdy klimatyzator Gree otrzymał certyfikaty potwierdzające jego wydajność oraz energooszczędność (m.in. Eurovent, TUV, CE, EMC). Ich wykorzystanie nie wpływa negatywnie na wzrost opłat za prąd. Zarówno w Polsce, jak i na świecie, codziennie rośnie liczba użytkowników urządzeń Gree.

Co nas wyróżnia
Strefa Instalatora B2B
Ofertowanie z projektów
Codzienne dostawy
Darmowy transport
Doradztwo
formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkt lub warunki współpracy skorzystaj z formularza obok. Podaj nam swoje dane, ułatwi to odpowiedź na przesłane zapytanie.


    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wenteo Sp. z o.o. udostępnionych powyżej moich danych osobowych zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI